Fairy Oak Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerepjáték

+4
Ginevra Martinotti
Ismira
Violet- Sage
Valérie Hautel
8 posters

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Szerepjáték Empty Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Szer. Ápr. 04, 2012 7:58 am

/Akkor itt kezdődik a játék. A helyszíneket [ zárólejbe kell raknom. Pl. így: [Főtér]/

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Szer. Ápr. 04, 2012 10:58 pm

[Bűvös tölgy tere]
Mikor megérkeztem a faluba, láttam, hogy nem vagyok egyedül. Sokan jöttek. Engem a polgármester kedvesen fogadott. A többieket annyira nem. De amikor elmondták mit akarnak, befogadták őket. Én azonban még mindig érthetetlenül álltam a téren. Nem értettem még mindig szinte mindent. A polgármester meg csak beszélt, beszélt. Üdvözlő party, otthonok, a falu története de ez mind nem érdekelt.
- Polgármester úr, elmondaná mi történt velem? Miért vagyok itt? - kérdeztem kicsit idegesen.
De mintha a falnak beszélnék. Ez az ember csak szavalt. Sose járt le a lemez. Én pedig csak álltam és idegeskedtem.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Violet- Sage

Témanyitás  Violet- Sage Szer. Ápr. 04, 2012 11:43 pm

[color=violet]
Miután a polgármester elmondta a tudnivalókat és kiosztotta a házakat, mindegyik lakó körbeállt minket, az újakat.
- Szia!- köszöntött egy lány.- A nevem Vanília!
- Szia ! Én Violet- Sage vagyok, de szólíts csak Violetnek.
- Elvezesselek a házadhoz? Velünk szemben van.
-Igen! Köszönöm!
Már indultunk volna , amikor egy újjabb lány jött oda hozzánk.
- Sziasztok! Én Fehlia vagyok!
Miután bemutatkoztunk Fehliának elindultunk hárman, a házaink felé. Út közben csatlakozott hozzánk Pervinka, Vanília ikertestvére.
Violet- Sage
Violet- Sage

Hozzászólások száma : 36
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Csüt. Ápr. 05, 2012 12:56 am

-Csodaszép!
A falucska, amit Fairy Oaknak, azaz Bűvös Tölgynek hívtak, nagyon kellemese hely volt. Barátságos kőházikók sorakoztak az utcácskák két oldalán. Mindenfele virágok sorakoztak. az egyik ház, futórózsával volt benőve. Később kiderült,hogy ez a polgármeseter háza.
-Üdvözöllek a falunkban!-mosolygott rám a polgármester.-Egyedül jöttél, lányom?
-Igen, uram.-válaszoltam tisztelettudóan.
-Ismersz valakit?
-Nem, uram.
-Saját házat nem ajánlhatok fel neked, de beköltözhetsz a mi házunkba. Van egy kellemes szobácska, amit sose használunk. Megkaphatod.
-Ó, uram, nagyon hálás vagyok! De nincs pénzem, amivel kifizethetném...
-Eleinte természetesen nem kell fizetned. Kereshetsz tisztességes állást... De csak ha az iskolát befejezted...
-Korán kezdett tanítani nagybátyám, már nem járok iskolába.
-Rendben. Majd segítek megfelelő állást keresni. De ha most megbocsájt, több új lakóval is kell beszélnem.
-Ó, persze! Nem tartom föl! köszönöm még egyszer kedvességét!
Elballagtam a főtérhez. Egy édes kislány ült az egyik padocskán. Mellette egy aranyos, apró babácska.
-Szia kislány! Nagyon szép a játékod!-mosolyogtam rá. De ő, ránézett babájára, és nevetni kezdett. Legnagyobb rémületemre a baba vele együtt nevetett.
-Nem láttál még tündér, igaz?
-Tündér?! Haha.. nem. Hiszen csak a mesékben léteznek!
-Ezzel megsértettél, kishölgy!-kiáltott fel az apró játék.. bocsánat. Akarom mondani tündér.
-Huhh. milyen helyre kerültem?!
-Te nem vagy boszorkány?-nézett rám a kislány, szép kék szemeivel.
-Nagybátyám gyakran mondta...-kuncogtam.
-Neem! Butus vagy! Igazi boszorkány?
-Nem. Azok is csak mesében léteznek. Bár, apró tündérbarátnőd után, én már semmin sem csodálkoznék...
-Akkor jó. Én boszorkány vagyok. Sötétség boszorkány. Te, meg egy nembűvölő vagy.
-Oo.. és azt várod tőlem,hogy elhiggyem? Élénk a fantáziád!
-Nem fantázia szüleménye!-lépett mellém egy idősebb lány. tizennégy évesnek tippelem. -A nevem Fahéj. én is boszorkány vagyok. Ha szeretnéd, bebizonyítom..
-Káprázik a szemem?!-kiáltottam fel, a táncoló seprű láttán.
-Nem. Különleges helyre kerültél. Nagyon sok itt a boszorkány, meg a mágus. De van pár nembűvölő is, mint te.
Megkönnyebbülve lélegeztem fel.
-Amúgy, a nevem Amelia. De ne szólíts így, kérlek. Csak Ame.
-Jaj, persze! Veled találkoztunk a dombon!
-Bocsi, nem emlékeztem... Nem nagyon figyeltelek meg titeket.
-Persze. Mi se veled foglalkoztunk. Ez a látvány...
-...varázslatos.-egészítettem ki. Fülig érő mosolyt villantott rám, de utána valaki szólította.
-Mennem kell! Még találkozunk!
-Szia..-mondtam,de ő már meg sem hallotta.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Csüt. Ápr. 05, 2012 6:54 am

Mikor megérkeztünk mindenki kedvesen fogadott minket. Fahéj már fáradt volt az út porától, de én még készen álltam egy kis csínyre. Mivel a hajunk ugyanolyan és ha nagyon megnéznek minket, csak akkor lehet észrevenni, azt a különös apróságot, hogy a szemünk másmilyen. Úgy döntöttem én elbújok, Fahéj pedig mindenkivel társalogni fog. Aztán, én fogok mindenkivel társalogni és Fahéj fog elbújni. Majd a végén mind a ketten előjövünk. A polgármester lány igen értetetlenül bámult ránk, mikor Fahéj előtűnt - ugyanis láthatatlanná varázsolta magát -.


A hozzászólást Liliom Villora összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 20, 2012 9:18 pm-kor.
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Ápr. 06, 2012 5:41 am

A hosszú nap után, fáradtan dőltem ágyba. Igazán kellemes a polgármesterék háza.. de a lánya egy szörnyeteg!
Jujj, mit mondtam?! Bocsánat,de tényleg! amint meglátott panaszkodni kezdett a hirtelen változásokra- sok idegen, egy "büdös" ló, akit be kell fogadniuk az istállójukba...
-Na persze! Büdös!
Nem is tudom, azt hiszem gyorsan fogok házat találni...
Tegnap délután sok új ismerőst szereztem. Vanília és Pervinka - az ikrek. Nagyon édesek! Természetesen boszorkányok.... Elvileg nagyon különlegesek. Nem tudom miért!
Megismerkedtem Shirleyvel, Floxxal, Grisammal-aki Pervinak barátja, jimmel-aki vanília.. jegyese talán? Nem is tudom... aztán Fahéj, Liliom, Fehlia,Hanga meg egy csomó tündérrel.
Bizarr kis teremtmények! Olyan aprók és törékenyek.. és még ők vigyáznak a gyerekekre! Gondolkodás közepette mély álomba szenderedtem....
-Jó reggelt.-nézett végig rajtam fintorral Scarlet.
-Szia. Valami baj van velem?
-Igen. Ilyen ruhákat már vagy 20 éve nem hord senki...-húzta az orrát.
-Uhh.. bocsi, az anyád adta! Nincs egy rongyom se...
Kérdőn nézett anyukájára, aki ... hát kicsit ijesztő mosollyal nézett végig rajtam.
-Na jó, és azt hiszem megyek is!-sóhajtottam fel, és azonnal az ajtóhoz rohantam. Csak el innen!
Kíváncsi voltam a falura, ezért elhatároztam,hogy minden pontját bejárom.
-Grrrr...-kínos zaj hallatszott a hasam felől,mikor egy cukrászda kirakatában lévő sütiket "tanulmányoztam".
-Szia!-kiáltott nekem Grisam.-Hallom, éhes vagy. nincs okod elpirulni, mindenkivel megesik,hogy megéhezik! kérsz kóstolót?
-Hú,köszönöm!-vettem el tőle a hatalmas muffint.-Igazán finom!
-Igen. Anya csodákat művel!
-Sziasztok!-rohant oda Pervinka és Vanília.-Jó étvágyat!-mosolyogtak. Grisamhoz fordultak.-Megmutatjuk az újaknak a falut! Jössz?
-Hát persze!-kiáltott rendesen a fiú.
-Gyere te is!-mondta Vanília.
-Köszönöm.. De én nem vagyok boszorkány,mint ti....
-Nem baj! Úgyse tudunk mindannyian repülni! A sötétség boszorkányok.. és mágusok csak éjjel tudnak.
-Repülni?-magamban elképzeltem a mélykék óceánt felülről,a felhők közül.-Ti milyen szerencsések vagytok!
-Igen. Nem tagadom!-nevetett Pervinka.
-Nézzétek,jönnek a többiek!-kiáltotta Grisam. És valóban: Shirley,Flox,Fehlia,Hanga,Fahéj,Liliom,Jim,Hiram meg még pár ismeretlen arc közeledett felénk.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Violet- Sage Pént. Ápr. 06, 2012 8:41 am

Sziasztok!- köszöntem a Csemege Faloda előtt ácsorgó társaságnak. Már mindenkit ismertem kivéve egy lányt.
- Szia! Én Violet- Sage vagyok, de szólíts csak Violetnek vagy Sagenek.
- mutatkoztam be.
-Szia!-nyújtotta a kezét- Én Ame Voltaa vagyok!
Így , hogy már minden gyerek megismerkdett a másikkal elindultunk körbenézni a faluban. Csodálatos falu !
Violet- Sage
Violet- Sage

Hozzászólások száma : 36
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Ápr. 06, 2012 11:53 pm

-Mindenki itt van?
-Scarlet még nincs.-juttattam eszükbe.
-EZT ugye csak viccből mondtad?!-nézett rám Pervika.
-Miért? Nem a barátnőtök?
Grisam és Jim alig bírták magukat viszafogni,hogy ne nevessenek. Vanília és Pervika sokatmondó pillantás vetettek a többiekre.
-Va..valami rosszat mondtam?
-Még nem ismerted meg alaposan,ugye?
-Hááát,reggel tett már pár csúnya megjegyzést,de azt hittem,csak azért ,mert nem aludt jól...
-Akkor úgy tűnik sose alszik jól!
-Ilyen borzalmas?!-tágult ki a szemem.
-Rosszabb!-súgta Pervinka. Nagyot nyeltem.
-Nagyon gyorsan saját házat kell kerítenem!
-Jó,ezt megtárgyaltuk! Indulhatunk?-türelmetlenkedett Hiram,fahéj bátyja.
-Persze. Szóval ez a Tölgy tere...Kicsi ork utcsa..Út Zengerdőbe...Út Erdőmellékre...-
-Zengerdő?-néztem kíváncsian a mellettem lépkedő lányra, Violetre.
-Igen! azt mondják csodaszép! Shirley azt mesélte,hogy élnek a fák!
-De én nem vagyok boszorkány,én nem tudok fanyelven.-szomorodtam el.
-Lehet,hogy a nembűvölőkhöz is szólnak!-kacsintott rám. Megcsillant a szemem.
-Próba,szerencse.-mondtam,és feltűnés nélkül visszafordultam. Hol is volt az út? Megvan!
Lekanyarodtam a kicsi,fehér kavicsokkal leszórt útra. Az út mentén elszórva fehér nárciszok voltak.
-Csak Pelyhes le ne legelje!-gondoltam magamban.
-Hova mész?-hallottam egy kedves kis hangot a hátam mögül.
-Zengerdőbe!-válaszoltam vidáman.
-Eltévedsz!
-Majd vigyázok!-nyugtattam meg a hangocskát,ám a gazdáját még mindig nem találtam.-Hol vagy?
-A fejedben!-összeráncoltam homlokom. Megbolondultam? Megráztam fejemet és tovább indultam...
Az erdőbe érve kellemes érzés fogott el. A nagybátyám farmja melletti erdőre emlékeztetett. Csak, egy kicsit zajosabb volt....
-KIII VAAGY?-kérdezett egy-gondolom-idős cseresznyefa. Ágait sok-sok virág díszítette.
-Szia Fa! A nevem Amelia. Téged hogy hívnak?
-NIINCS NEVEEEM. CSAK EEGY FAA VAGYOOK.
-Csak egy fa? szerintem több vagy egy fánál! Szerintem-hajoltam közelebb hozzá- te vagy a legszebb cseresznyefa,akit eddig életemben láttam!
-KÖÖSZÖNÖÖM.-duruzsolta hálásan, én meg továbbindultam. Sok fával társalogtam,és be kell valljam, ettől különlegesnek éreztem magam.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Szomb. Ápr. 07, 2012 4:02 am

A falu nagyon szép és örülök, hogy ide vetett a sors. Hiram azonban türelmetlen és úgy érzem, az a Grisam nevű fiú kicsit neheztel Rá emiatt.
-Liliom! - böktem meg suttogva ikertestvéremet.
-Igen? - kérdezte vidáman csillogó szemekkel.
-Hol van Ame? - kérdeztem.
-Nem tudom, az előbb még itt volt - vonta meg a vállát, aztán már nem is foglalkozott többet az üggyel, hanem beszédbe elegyedett egy bizonyos Fehlia nevű lánnyal.
A többiek vidáman beszégettek és nevetgéltek, csak Hiram bandukolt szótlanul a zajos csoport mellett. Oda is mentem Hozzá.
-Miért nem beszélgetsz a többiekkel? - kérdeztem.
-Mert nem szeretnék - adta meg a választ.
-De próbálj meg most barátkozni, mert később már nem lesz rá alkalmad - próbáltam jobb belátásra birni.
-Mi vagy te, a dadám? - mordult rám türelmetlenül. - Hagyj békén!
-Nem vagyok a dadád, csak aggódom érted - magyaráztam.
-Nem kell. Arra elég Szuzi - mormogott az orra alatt.
-Khm - köszörülte meg a torkát a tündér.
Hiram felsóhajtott, aztán halványan elmosolyodott.
-Ti, tündérkék, mindenhol ott vagytok?
-Igen. Ott is, ahol nem kéne - kacsintott Szuzi, aztán elröppent, hogy megkeresse Liliomot.
-Csak próbáld meg! Kérlek - suttogtam bátyámnak, mire ismételten sóhajtott egyet.
-Jól van, de csak a te kedvedért!
Elmosolyodtam. Amióta a szüleink eltűntek, Hiram viseli gondunkat és mindennél jobban szeret minket. Hallgat ránk és eleget tesz a kéréseinknek. Immár megnyugodva léptem oda Violet-Sagehoz és miközben Pervinka, Vanilia és Grisam idegenvezetését hallgattuk, boldogan cseverésztünk és nevetgéltünk.
-Hú, nagyon jó itt a társaság! - ért mellettem földet Liliom.
Szokás szerint kihasználta, hogy nappal van és tud repülni.
-Igen, szerintem is - bólintottam.
-Fehlia nagyon kedves lány - mesélte. - Sokat beszélgettünk.
-Szia! - köszönt Neki Violet-Sage.
-Szia! - köszönt vissza Liliom és azonnal vidám beszélgetésbe elegyedett a lánnyal.
Pervinka, Vanilia és Grisam segitségével összevissza barangoltuk a falut és annak környékét. Jól éreztem magam és minden gyerekkel megbarátkoztam, aki velünk volt.


A hozzászólást Fahéj Villora összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 15, 2012 7:18 am-kor.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Szomb. Ápr. 07, 2012 4:25 am

Miután bejártam Zengerdőt,úgy döntöttem ideje visszamenni a csoporthoz.
-Kedves Fa! Meg tudod mondani merre van Fairy Oak?
-PERSZEE.-mondta,és egyik ágával egy vékony,alig észrevehető ösvény felé bökött.
-Köszönöm!-kiáltottam vígan,és elindultam hazafelé...Haza! milyen szép szó! És úgy tűnik megtaláltam igazi otthonom!
Miközben haza felé loholtam,találkoztam egy rémült mókussal,egy jóllakott rókával...-vajon mivel lakott jól? Rossz belegondolni!- és egy büszke szarvassal. az utóbbit csak távolról láttam. Fenséges agancsaival éppen egy csipkebokornak rontott neki. az erdő szélére érve,az aranyos napsugarak beragyogták a világot. Csak a hirtelen fény,kicsit bántotta a szememet. Megint az ismerős, kavicsos úton találtam magam.
-Nyomás haza! Remélem nem kerestek.
A többiekre a parton találtam rá. Éppen a Kapitány Kunyhóját nézegették.
-..és mi vezetjük a múzeumot.-kaptam el Vanília beszámolójának a végét.
-Miről maradtam le?-kérdeztem a hozzám legközelebb álló,bocsánat repülő tündért, Szuzit.
-A fél faluról,Amelia.-nézett rám megrovóan.-Hol voltál?
-Zengerdőben.-húztam ki magamat büszkén.
-Most akartunk oda indulni. Igazán jöhettél volna velünk is!-szólalt meg hirtelen a hátunk mögül Pervinka.
-Jaj,Pervinka! Annyira megijesztettél!
-Hívj Vinínek. Az rövidebb. Vaníliát meg Babúnak.
-Oké!
-Szóval,te már jártál az erdőben?-tért vissza a témára Viní.
-Igen. Nagyon szép! És a fák is kedvesek.
-Az jó. Van pár goromba fa is. Azok még tüzifának se lennének jók!
-Pervinka Periwinkle!-kiáltott Babú.-Mit képzelsz?! azok a fák évtizedekkel idősebbek nálad! Mutass kis tiszteletet!
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Szomb. Ápr. 07, 2012 5:11 am

Jó volt lenni ezzel a társasággal. Mindenkivel beszélgettem egy kicsit. Liliom volt a legkedvesebb.
- Talán neki elmondom a problémámat amilyen talpraesett biztosan tudna segíteni - gondoltam magamban.
Indultam is felé, de akkor láttam, hogy egy fiúval beszélget. Megtorpantam. Jobbnak láttam nem odamenni hozzá. Egy kis idő múlva mégis csak erőt vettem magamon.
- Izé lenne egy perced? - kérdeztem a lánytól.
Elmosolyodott és miután bemutatta a bátyját(valami miatt nem tudtunk még egymásnak bemutatkozni) kérdőn nézett rám. Ekkor azonban Pervinka mint idegen vezető a Kapitány kunyhója felé indított minket. Ott rátaláltunk Amere. Majd kis idő múlva indultunk is a Zengerdőbe. A fák hihetetlenek voltak. És mindegyiknek más személyisége volt. Addig addig kószáltam a csodálkozástól ameddig észre nem vettem, hogy nem látom a többieket. Egy fához léptem, hatalmas volt.
- Bocsánat nem tudja merre vannak a társaim? - kérdeztem.
- Ugyan miért árulnám el neked? - válaszolt undorral a teremtmény.
Erre nem tudtam mit válaszoljak. Körülnéztem, de mintha a többi fa is lenézően méregetett volna.




Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Ápr. 08, 2012 2:28 am

-Hova tűnt Fehlia?-kérdezte hirtelen Liliom.
-Megették a fák...-mondtam síri hangon. Lilion válasza erre egy jó erős oldalba bökés volt.
-Rád uszítom a tesóimat!
-Nekem végem!-színészkedtem. Jót nevettünk.-Biztos elkószált,de a fák biztos segítenek neki!-nyugtattam meg Liliomot.
Ő nagyot sóhajtott, és előrefutott Fahéjhoz.
-Ha azt hiszed minden fa kedves,akkor nagyon tévedsz.-mondta Viní.-Mint már mondtam,vannak szörnyű fák is.
-Egy csak akad,aki segít neki!-mosolyogtam biztatóan.
-Remélem igazad lesz.-szomorkodott Liliom,mert közben visszajött hozzánk.-Valakinek még megszakadna a szíve!-pillantott bátyjára.
Erre Hiram csak egy csúnya grimaszt vágott.
-Itt valami készül..-jegyezte meg sejtelmesen Fahéj.
-Törődjetek a magatok dolgával! Fahéj és Ame már rég kinőttek ebből a pletykálkodós korból! Legalábbis eddig úgy gondoltam..-horkant fel.
-Ebből nem lehet kinőni.-jegyeztem meg tündéri mosollyal.
-Mi lesz velem?!-emelte égnek tekintetét,és előrevágtázott Grisamhoz és Jimhez.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Ápr. 08, 2012 2:58 am

Csak álltam a sok mérges fa között. És hirtelen láttam, hogy megmozdulnak és felém közelednek. Földbe gyökerezett a lábam nem tudtam elfutni. És a fák egyre jobban közeledtek.
- Segítség! - kiálltottam fel.
És ezt ismételgettem de nem jött senki. Már sírtam is. De nem futott ide egy lélek se.
- Kislány neked most van véged - mondták egyszerre.
Behunytam a szemem és vártam a halált. Éreztem, hogy fölemelnek és, hogy a testemet gallyak terítik be. Egyre több és több. Hirtelen meggondoltam magam és próbáltam kiszabadulni, a fák csak röhögtek gonoszan.
- Nem szabadulsz! - mondták.
Utolsó erőmet összeszedve felordítottam.
- SEGÍTSÉG!!!
Hangom viszhangzott az erdőben. Reméltem, hogy eljut a többiekhez is. A fák együttes erővel szorítottak, éreztem, hogy nem sokáig birom még.




Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Ápr. 08, 2012 3:14 am

-Mi volt ez?-kaptam fel a fejem.
-Én is hallottam. Valaki... Fehlia!-kiáltott fel Liliom.
-Merről jött?-kérdezte Jim.
-Nem vagyok benne biztos,de azt hiszem arról.-mutattam el a távolba.
-Meg kell keresnünk.
Elindultunk az erdő erre sötétebbnek tűnt. Meg hidegebbnek...
-SEGÍTSÉÉÉG!-hallottuk újra ezúttal közelebbről.
-Ez ő! Gyorsan!-kiáltotta Szuzi.
-Hogy találnánk meg? Túl nagy az erdő!-mondta kétségbeesetten Babú.
-Kiszagoljuk.-javasolta Hiram.
-Kitűnő ötlet!-mosolyogtak elismerően a töbiek.
-Mi van?-ráncoltam homlokom.
-Uhh.-nyögött fel Viní.-Te csak maradj itt szépen!
Átváltoztak. Ki-ki más állattá. Én meg leültem a fűbe. Az egyik állat-egy félresikerült farkas földhöz tapasztotta orrát, és egy éles vonyítással elrohant a nyom irányában. a többi meg utána.
-Úgy tűnik egyedül maradtam...
Nehezemre esett várakozni,tudniillik,nagyon türelmetlen vagyok. Több óra is eltelhetett. Úgy döntöttem,alszom egyet...
Hirtelen kipattant a szemem. Sötét volt... Éjszaka.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Ápr. 08, 2012 5:06 am

Egyszer csak azt látom, hogy egy csomó állat ugrik elő a bokorból és elkezdik a fákat lökdösni.
- Ezek a barátaim - sóhajtom.
Egy farkas sikeresen feljut az engem fogvatartó fára és elkezdi rágni a gallykötelet. De nem csak szét kell rágni a kötelet de közben egyensúlyozni is kell. A farkas kiállta a próbát. Én azonban erőtlenül estem a hátára. Elájultam...
...Amikor fölébredtem azt vettem észre, hogy a farkas hátán vagyok és száguldok ki a Zengerdőből a többiekkel. Nagyon hamar a faluba értünk.
- Köszönöm - mondtam a farkasból átváltozott Hiramnak.
Elmosolyodott. Aztán gyorsan a kórházba mentünk. Mert nem éreztem túl jól magam. Ott kiderült, hogy egy - két napig benn kell maradnom. A népes társaság az ágyam köré gyűlt. Én mosolyogva néztem végig rajtuk. Ám a mosolygásom rémületbe ment át.
- Hol van Ame? - kérdeztem.
A többiek is gyorsan körbenéztek. Ame tényleg nem volt velünk.
- A Zengerdőben hagytuk - állapította meg Viní.
- Vissza kéne mennünk érte, mert lehet, hogy ő is bajba került és most éjszaka van - mondta idegesen Liliom.
Mire mindenki ugrott. Én is próbáltam felállni, de belém hasított a fájdalom.
- Te itt maradsz, az biztos - reagált Hiram. - És én meg maradok veled, hogy ne unatkozz - tette hozzá.
Hálásan pillantottam rá. A többi barátom pedig kiment az éjszakakába, megkeresni Amét.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Vas. Ápr. 08, 2012 7:08 am

A Zengerdő varázslatos volt éjszaka. A csillagok világítottak a fejünk felett és a leveleken táncot járt a holdsugár. A Sötétség Mágusai és Boszorkányai - úgy, ahogy én is - repülve kutatták Ame-t, míg a Fény Mágusai és Boszorkányai - mint például Liliom is - valamilyen madárrá változva követtek minket.
-Ott van! - kiáltott fel egyszer csak Pervinka.
Lenéztem és megláttam Ame-t. Egy kis tisztáson vágott éppen keresztül, szemmel láthatóan az erdőből kivezető utat kereste.
-Ame! - kiáltottam, mire a lány felnézett és arcára kiült a boldogság.
Pervinkával leszálltam Hozzá.
-Jaj, lányok, de jó, hogy jöttök! - sóhajtott fel megkönnyebbülten barátnőnk, aztán megragadtuk egy-egy karját és ideiglenes otthonába - a Pimpernel család házába - vittük.
-Jó napot, Pimpernel asszony! - köszöntünk kórusban, amikor az említett asszony ajtót nyitott.
-Ilyen későn hazaérni? - kérdezte fülsiketítően magas hangon. - Milyen dolog ez? - megragadta Ame karját és tőlünk el sem köszönve berángatta a lányt a házba. Értetlenül néztem utánuk.
-Ugye milyen egy hárpia? - kacsintott rám Viní.
-Az - értettem egyet és elszörnyedve néztem a zárt ajtót.
-Jó éjt, Fahéj, holnap találkozunk! - köszönt végül el Pervinka és hazarepült, majd én is követtem a példáját.
Amikor hazaértem, Liliom már éppen végzett a fürdéssel, Hiram pedig még Fehliával volt a kórházban.
-Szia, Fahi! - ugrándozott. - Hazavittétek Ame-t?
-Igen - bólintottam fáradtan, aztán elvonszoltam magam a fürdőszobáig, lefürödtem és ágyba bújtam.
-Jó éjt, Liliom!
-Jó éjt, Fahéj!
Hosszú nap volt. Ez is.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Ápr. 08, 2012 2:33 pm

Hiram nagyon kedves volt. Mindenfélérôl beszélgettünk. De az kicsit bántott, hogy nem mondtam neki el mindent. A lelkiismeretem folyamatosan átkokat szórt rám.
Igazából nem is tudom mikor aludtam el, de amikor felébredtem a fiú az ágynak dölve pihent. Álmomban is vigyázott rám. Fölültem és megpróbáltam lábra állni, nem akartam napokat a kórházban tölteni. De nem tudtam megtartani az egyensúlyom ezért már kezdtem fejre esni. De ekkor valami megtartott. Hiram volt, s ha ô nem lett volna jól bevertem volna a fejem.
- Egyelôre nem hajt a tatár Fehlia, nem kell sietni - viccelôdött a megmentôm.
A lelkiismeretem megint föllázadt.
- Ennyire kedves és én itt galádul titkolózom elôtte - gondoltam és lesütöttem a szemem.
- Mi a baj? - kérdezte szinte azonnal Hiram.
A szemeimbôl könnyek bukkantak elô.
- Hiram, te annyira figyelmes és kedves vagy. És én a helyett, hogy ezt meghálálnám, titkolózom elôtted - sírtam.
Leültetett az ágyra és összefonta a karjait.
- Milyen titok? Ha elmondod talán tudok segíteni - mondta.
Nagyott sóhajtottam majd belekezdtem.
- Én más vagyok mint a többiek. Nem vagyok egy egyszerû boszorkány. Eredetileg dajkatündér voltam, itt a Fairy Oakban. Méghozzá az ikreké. De volt valami gond és a tündérénem elveszett és belôle lettem én. Ideküldtek. De ezt az egészet rajtad kívül csak a Fairy Oak vezetése tudja, még az ikrek sem.
Engem nézett és én azt gondoltam, hogy már nem kedvel.
- Gondolom most már nem kedvelsz - mondtam és hátradôltem, a jó öreg sírás se hiányzott.
Hiram odalépett hozzám, lehajolt és megcsókolt! Esküszöm, hogy azt hittem, hogy megállt a világ körülöttem.
- Mit érdekel engem, hogy ki voltál, az a lényeg, hogy most ki vagy - mondta és letörölte a könnyeimet. Megöleltem de nem bírtam abbahagyni a sírást. Az öröm könnyei maguktól jöttek.
- Bízz bennem, nem mondom el senkinek se a titkodat - erôsítette meg a titoktartást Hiram.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Ápr. 08, 2012 10:03 pm

-Amelia di Volta!-még soha senki sem szólított a teljes nevemen. Honnan tudhatja az illető?
Fejemre húztam a takarómat.
-Amelia di Volta!-már megint ez az idegesítő hang.
A párnát a fülemhez szorítottam.
-Amelia! Hol vagy?-kérdezte a hang,kicsit kedvesebben. Figyelmesen hallgattam.-Valaki keres téged!
Első gondolatom,a nagybátyámra terelődött. Megtalált!
-Már nagyon türelmetlen az úr!-tehát férfi! De Patric bácsi-a nagybátyám-nem türelmetlen! Főleg,ha rólam van szó...-Gyere,te lány!
-Egy pillanat!-kiáltottam. A szekrényhez léptem. A szokásos ruhák: kék ing, krémszínű nadrág. A napok során teljesen beleszerelmesedtem ebbe az öltözetbe!
-Hol vagy?-türelmetlenkedett megint a hang.
-Öltözök!-mondtam,és magamra kaptam a nadrágot. Cipővel nem bajlódtam,belebújtam a mamuszomba. Már indultam is a lépcső felé,ám egy tükörrel találtam szembe magam.
-Blöee..-nyújtottam nyelvet a tükörképemre. Gyors cicamosdást végeztem,befogtam a hajam és már vágtáztam is le a földszintre.
-Itt vagyok.-ugrottam be az ajtón. Szembesülnöm kellett azzal a ténnyel..hogy nem Patric bácsi várt rám.
-Az úr, Mr. ....(nincs ötlet,bocsika) és azért jött,hogy elvigyen.
-Tessék? Ki ő? hova akar vinni?
-Ő, a .... intézmény igazgatója. Mivel árva vagy, neked ott a helyed. Mesélted,hogy már megtanultál mindent, ezért állást ajánl neked. Tanári állást.
-Hol van ez..az intézmény?-a szavak nehezen jöttek ki száraz torkomból.
-Aberdeenben van.
-De az nagyon messze van Fairy Oaktól!
-Igen. Kapsz lakást, egész jó fizetést...
-De a barátaim..
-Nem fog hiányozni Fairy Oak. Itt egyre több a varázsló,egyre kevesebb a nembűvölő. Nem érvényesülhetnél.
-De a barátaim megértenek.-néztem fel rá könnyes szemmel.
-Majd írhatsz leveleket nekik. És nyári szünetben meglátogathatod őket. Talán.
-Most menj és búcsúzz el tőlük.-állt fel az úr. Órájára pillantott .-Fél óra múlva, a déli kapunál várlak. Lóháton megyünk. Hozhatod a sajátodat.
-Igen.-hajtottam fejet a "parancsának".
A többieket a téren találtam. Mosolyt erőltettem arcomra. végül is-gondoltam-ha lesz elég pénzem, majd visszajövök és veszek egy saját lakást.
-Sziasztok!-köszöntem nekik.
-Szia. hogy vagy?-érdeklődött Babú.
-Jól. képzeljétek, kaptam egy állásajánlatot!-újságoltam a hírt.
-De jó! Kinél fogsz dolgozni?
-Mr. ....-nál.
-És ő ki?
Az Aberdeeni .... intézmény igazgatója. Tanár leszek.-mosolyodtam el.
-Az hol van?
-Skócia Keleti partján.
-De... Az nagyon messze van!-nézett fel Viní.
-Igen. Majd küldök leveleket meg képeket, és amint elég pénzem lesz, visszajövök.. Ha nem bánjátok.
-Annyira fogsz hiányozni!-borult a nyakamba Fahéj.-Muszáj elmenj?
-Igen! De ez úgyis csak próbaidő,biztos nem maradok sokáig. ahogy magamat ismerem,hamar kirúgatom magam.-mosolyogtam szélesen.
-Jó utat. Sok szerencsét.-halmoztak el jókívánságokkal.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Ápr. 08, 2012 10:57 pm

A többiek szomorúan jöttek az ágyamhoz.
- Mi a baj? - kérdeztem.
- Ame elmegy Skóciába tanárnak - válaszolt komoran Fahéj.
- És ti nem akadályoztátok meg? - hitetlenkedtem.
- Azt hiszem szeretne menni - nézett rám Babú.
- Ez hülyeség! Ame nagyon örül, hogy itt lehet! - horkantam fel.
Aztán talpraálltam. És hiába próbáltak megállítani, Ame nyomába eredtem. Éppen összepakolta a cuccát. És ügyeskedett lenyomni a bőröndjét.
- Biztos, hogy el akarsz menni? - léptem oda ügyetlenül hozzá.
- Muszáj, meg aztán szeretnék menni - mondta és otthagyott.
Én megfordultam, de a lábam fölhagyta a szolgálatot, összeestem.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Ápr. 08, 2012 11:15 pm

-Indulhatunk?-kérdezte Mr. ....
-Igen.-pattantam fel Pelyhes hátára.
Nekiiramodtunk. Nem mertem visszanézni,mert attól félem,barátaim észrevennék könnyeimet....

-Éhes vagy?-lassított vagy 3 óra után az előttem vágtázó Mr. ....
-Nem. Mehetünk tovább. Hosszú az út.
-Több esélyünk nem lesz pihenésre. Itt ez a fogadó, az Arany Orchidea. Menjünk be.
-Jó.-hajtottam fejet döntésének.
Belépve a félhomályba, kellemes illat csapta meg orromat. Otthonomra emlékeztetett.
Rendeltünk valamit, megettük és már indultunk is. Ilyen gyorsan,még nem nyomtam le kiflit a torkomon!
Pelyhes hátára ültem fel éppen,mikor egy hang a közelből megszólított.
-Mia?-csak egy valaki szólított így.
-Harry?-pillantottam körbe. Kellemes emlékek fűztek ehhez a fiúhoz. Kiskori barátok...legjobb barátok voltunk.
-Amelia!-kiáltott fel boldogan.-hogy kerülsz ide?! 8 éve nem láttalak... a szüleid halála óta. Ha nem Pelyhessel vagy,meg sem ismerlek! Nagyon megnőttél!-ölelt meg.
-Inkább én kérdem, Te hogy kerülsz ide?
-Fairy Oakba tartok. De most te válaszolj a kérdésemre.
-Én onnan jövök.-mondtam szomorúan.
-Miért mész el?-kérdezte felvont szemöldökkel.
-Állást kaptam Aberdeenben.
-Ó...-hajtotta le fejét.-Muszáj? Miért nem jössz velem? Hm?
-Nincs hol lakjak,meg nincs pénzem....
-Most akarok házat venni! Biztos lesz neked is egy szoba!-kacsintott rám.-És keresünk egy közeli munkahelyet.
Hálásan átöleltem,és azonnal Mr. ....-hoz futottam,hogy elújságoljam a hírt. kicsit csalódottan,de elengedett.

-Lóháton jöttél?-kérdeztem Harryt.
-Igen. Rögtön hozom Sultant.
-Hú, emlékszel,amikor a folyóba estünk?-kuncogtam.-Akkor is Sultannal voltál.
-Igen.-mosolygott.-De most induljunk!
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Ápr. 08, 2012 11:52 pm

Hiram lépett oda hozzám.
- Megtaláltalak - állított fel.
- Elment - sóhajtottam.
Hiram nem mondott semmit, csak megölelt. Nem is tudta, hogy ez most mennyire volt jó nekem. Aztán felemelt is kimentünk a térre. Ott a többiek szomorkásan járkáltak. Még az öreg tölgy is búsan rezegtette meg az ágait, pedig ő az optimisták csoportját szokta erősíteni. Én azon gondolkoztam, hogy talán Ame visszajön.
Egyszer aztán lódobogást hallottunk. De nem csak Ame jött vissza, hanem egy idegen is. Nem tudtunk megszólalni a meglepődtségtől.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Hétf. Ápr. 09, 2012 6:42 am

Nagyon szomorú voltam Ame távozása miatt, de a barátnőim sem örültek a hírnek.
-Ame nélkül minden olyan más - sóhajtott Vanília.
-Igen, úgy semmi sem olyan izgalmas vagy jó - töprengett Liliom. - Vagy színes - tette hozzá.
Bánatosan arréb rúgtam egy kavicsot.
-Ti is halljátok? - ugrott fel a padról Viní.
És akkor én is meghallottam. Lovak patkóinak dobogása.
-Lehet, hogy Ame az? - vélekedett Violet-Sage.
Senki sem szólt, csak meredten bámultuk az utat. A hangok egyre közelebb és közelebb értek, míg végül megpillantottuk...
-AME! - sikított fel Liliom és a kezét a szája elé kapta.
Igen, valóban Nembűvölő barátnőnk volt az, aki Pelyhes nyergében boldogan vágtázott a falu felé. Mellette pedig egy ismeretlen fiú lovagolt. Vajon ki lehet Ő? De nem tudtam kérdésemen tovább gondolkozni, mert a többiek már mindannyian rohantak, hogy üdvözöljék Ame-t.
-Jaj, végre már! - szorította magához erősen ikertestvérem a lányt, aki nevetve ölelte vissza Lilomot.
A többiek hasonlóan hevesen üdvözölték Ame-t, majd én is megöleltem.
-Lányok, hadd mutassam be Nektek Harry-t! - mutatott az ismeretlen fiúra.
-Sziasztok! - köszönt mosolyogva a bemutatott.
-Szia! - köszöntünk vissza és érdeklődéssel szemléltük a fiút.
-Harry egy régi barátom, aki abban a faluban, ahol eddig éltem, a legjobb barátom volt. Ő is ideköltözik Fairy Oakba - mosolygott Ame.
-Hűha! Üdv a faluban! - lépett oda Babú Harry-hez és kezet fogott Vele.
Én is így tettem és észrevettem, hogy különösen kemény a bőre. Valószínűleg sokat foglalkozhatott lovakkal és azoknak szerszámaival. Miután túllettünk a kötelező bemutatkozáson, elvittük a fiút a polgármesterhez, aztán elkísértük a házáig is.
-Akkor minden jót, Harry! - mosolyodott el Vaníllia, aztán mindannyian hazamentünk.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Hétf. Ápr. 09, 2012 7:07 pm

Kiderült,hogy Harry pár hete volt már itt,és a házat már megvette. Csodaszép volt!
Kőfalán borostyán fut,ablakiban hatalmas virágkosarak lógnak. Egy szintes ház,nem nagyon nagy,de szörnyen kellemes.
-Nagy szerencsém volt!-büszkélkedett vele.
Nekem is jutott egy szoba. Kicsi volt, de nekem épp elég. Ezt se tudom meghálálni!
Halványsárga tapéta, napsárga bútorok, narancssárga függöny és ágynemű... Egyszerűen imádnivaló.
-Fény mágus vagyok. Erről tudnod kell.-lépett be szobámba hirtelen Harry.
-Tessék?-fordultam felé.-Mikor jöttél rá?
-Hat éve. Mikor megtudtam nagyon csalódott voltam. Úgy gondoltam-és egy kicsit még most is úgy gondolom-,hogy nagyon ciki... Fény mágus! Egy fiú! Apám is csalódott volt,de nem tudtunk ellene semmit se tenni.
-Örülj neki,hogy egyáltalán van valami különleges "képességed"!
-Ki mondta,hogy nem örülök?-mosolygott.
-Úgy tűnik egyedül maradtam,mint nembűvölő.
-Ezért nem kell elkeseredni! Biztos ennek is van előnye!
-Késő van.-szólaltam meg egy perc kínos csönd után.-Szeretnék lepihenni... Aludj jól.
-Te is.-indult az ajtó felé. De ott megállt.
-Mit nézel?
-Sokat változtál.-állapította meg féloldalas mosollyal.
-Te is. Jó éjt!-és bebújtam a takaróm alá.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Hétf. Ápr. 09, 2012 7:56 pm

Fairy Oak csodálatos, csak még azt sem tudom hol fogunk élni. De a polgármester ezt a problémát is könnyen orvosolta. Elküldött minket egy házba. A ház varázslatos volt, mint maga a falu, csodaszép tulipánok nyíltak a teraszán. Egy nő fogadott minket.
- Sziasztok Tulipán Mranmer vagyok, de szólítsatok nyugodtan Tulipánnak vagy anyának, ugyanis most én leszek a nevelőanyátok. A polgármester úr engem bízott meg a feladattal, hogy vigyázzak rátok, remélem boldogok lesztek itt nálunk - mondta hatalmas mosollyal az arcán a nő. Tulipán - hát, majd valamikor elkezdem anyának hívni - körbevezetett minket a lakásban. Férje, Jácint Mranmer nagyon kedves uraság volt. Nos, őt talán hamarabb fogom apának hívni, ugyanis a Jácint név elég szokatlan. Fahéjjal egy szobát kaptunk, Hiram pedig a mellettünk lévőben aludt. Boldog voltam, nagyon boldog.


A hozzászólást Liliom Villora összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 20, 2012 9:19 pm-kor.
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Hétf. Ápr. 09, 2012 8:13 pm

Reggel volt már, a nap erősen besütött az ablakomon. Egy kismadár repült a bűvös tölgyre aki vidáman fogadta és azonnal elmesélte neki a legújabb városi híreket. Lehet, hogy a madár egy varázstudó volt? Nem tudom. Egyelőre nem tudtam megkülönböztetni a ketőt. Elléptem az ablaktól. És ki is mentem a hálóból. A ház üresen tengett. Ilyenkor mindig elöntött a magány. Nagyon rossz érzéssel töltött el, hogy mindenkinek van lakótársa, vagy legalább egy dajkatündére. Én minden nap csak a Tölgy vidám csevegését hallottam. Mert a házam a téren volt. A magánytól eltekintve nem volt okom panaszra, a házam a téren volt, pont az izlésemnek megfelelő. Csak az az egyetlen üres háló zavart.
- Bárcsak lenne lakója - mondtam mikor elhaladtam melette.
Lementem a lépcsőn és a konyhában összedobtam egy kis reggelit, aztán kimentem a friss levegőbe. Ekkor azonban megtorpantam. Elöntött valami fura érzés, mintha nem ennek kéne történnie. Hát persze! Nekem a kórházban kéne lennem! De miért nem vagyok ott? Csak ekkor döbbentem rá, hogy nem fáj már a lábam.
- Itt valami nincs rendben - állapítottam meg suttogva. - Szólnom kellene a többieknek!
Azzal el is rohantam Fahéjékhoz. Nem tudom, hogy miért pont oda, de akkor ez lényegtelen volt. Mikor odaértem, dörömbölni kezdtem az ajtón. Fahéj nyitott ajtót, de hamarosan csatlakozott hozzá Liliom és Hiram.
- Mi a baj Fehlia? - kérdezte Fahi az ideges arcomat látva.
- Itt valami nincs rendben! - vágtam rá azonnal.
- Ezt meg, hogy érted? Miért nincs minden rendben? - méregetett Liliom.
- Nekem a kórházban kéne lennem - mondtam.
- Miért kellene ott lenned? - kérdezte Liliom.
- Azért mert a Zengerdőben majdnem megettek a fák. Ti megmentettetek, de megsérültem - feleltem.
- Nem is voltunk a Zengerdőben - furcsálkodott Fahéj.
Mintha egy tűt szúrtak volna belém, félni kezdtem. Nem emléznek?
- Akkor gondolom Hiram te nem emlékszel, hogy megcsókoltál és elmondtam a titkomat.
- Megcsókolni téged? Ne viccelj! - nevetett fel Hiram és sarkon fordult.
Ez volt az igazi döfés! Ez tényleg szívbe ment.
- Akkor biztosan én nem vagyok normális, megyek is és kezeltetem magam - búcsúztam el.
Hazarohantam. És mikor becsuktam az ajtót, leültem egy székre és ezt, mondtam.
- Hiram nem szeret. Bár tudtam volna, hogy ő engem még az álmaimban se szeret!
Nem sírtam, ennyi akkor bőven elég volt, ahhoz, hogy semmirekellőnek érezzem magam.


Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.