Fairy Oak Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerepjáték

+4
Ginevra Martinotti
Ismira
Violet- Sage
Valérie Hautel
8 posters

11 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Szomb. Aug. 18, 2012 9:23 pm

Sikitoztam, a könnyeim potyogtak. Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen? És ekkor eszembe jutott egy ötlet. Lehunytam a szemem és magam elé idéztem a tűz melegét. Tűz, tűz, tűz... A köteleim szépen lassan lángra gyulladtak, majd teljesen elégtek.
-Mi ez? Mi ez? - üvöltötte a férfi.
-Ez... - suttogtam még mindig csukott szemmel. - A Te végzeted!
Kinyitottam a szemem, előre nyújtottam a karomat, és egy minden addiginál nagyobb tűztornádót küldtem az ellenségeinkre. Az örvény tombolt, hatalmas ereje a férfi ellen támadt...
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szomb. Aug. 18, 2012 9:45 pm

Miközben nevettünk megkérdeztem Ismirát.
-Tényleg Merrik és Kevan hol van?-kérdeztem.
-Nem tudom!Biztos elmentek repülni.-mondta Ismira.
-Nahh, kezd sötétedni mi szerintem hazarepülünk!-mondtam egy kicsit fáradtam és elindultam felkelteni Saphirát.
-Jó!Látom fáradtak vagytok!-mondta Imira.-Én még megvárom Kevant és Merriket!
-Add át üdvözletünk Merriknek és Kevannak!-mondtuk és én felpattantam Saphira hátára és már repültünk is.
-Sziasztok!-kiáltott utánunk Ismira.
Miközben repültünk Saphira megszólalt.
-Olyan régen láttam Merriket!Hiányzik!-mondta szomorúan.
-Áhh, majd csak összefuttok vadászat közben!-mondtam neki.-Mellesleg volt egy olyan időszak amikor egész nap együtt voltatok!
-De az régen volt!-mondta.
Már nem szóltunk egymásnak egy szót sem hazafelé.Hazaértünk és elmentünk lefeküdni.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szomb. Aug. 18, 2012 9:58 pm

Mikor másnap felkeltem egyből kimentem a kertbe.Saphirát kerestem.Nem találtam.Az elmémmel megérintettem és a közeli hegynél találtam. Nem akart lejönni.így felmentem hozzá.Egy hatalmas fészekben feküdt.
-Mi?Csak nem?-kérdeztem.
-De.Nemsokára itt lesz!-mondta mosolyogva.
-Saphira!Anya leszel!Ez csodás!-mondtam.-Mikor jön?
-Úgy érzem éjszaka!-mondta.-Itt maradsz velem?-kérdezte.
-Persze!-mondtam és leültem.
Ebédnél és vacsoránál elmentem ennivalóért.Vacsora után 1-2 órával elaludtam.
23:58-kor felkeltem.Saphira mondta.
-Itt az idő!-mondta mosolyogva.
És csakugyan!Pontban éjfélkor már ott volt egy fekete tojás a fészekben.Saphira nagyon örült neki.
-Bárcsak az apja is láthatná!-mondta.
-Reggel lemegyek Ismiráék-hoz és feljövünk hozzád!Oké?-kérdeztem már félálomban.
-Igen!Akkor Ismirának már be is tudjuk mutatni!-mondta Saphira.
-Igen!-mondtam és elaludtam.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Aug. 19, 2012 11:57 pm

Éjszaka azon gondolkodtam, amit Kamilla mondott. Valóban tetszene..?!
Ismira! hallottam Merriket.
Szia Merrik. válaszoltam.
Saphira mondta hogy mi a helyzet... rémülten ugrottam fel, és félve Merrikre sandítottam. Ne félj, nem mondom el Neki.
..köszönöm.
Csak tudni akarom, hogy igaz-e.
Én... azt hiszem igen.
Merrik szomorúan bődült egyet. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez.. halálra van ítélve.
- Miért? - suttogtam. Merrik közben közelebb lépet, és kezemhez nyomta orrát.
Kevannak már van menyasszonya!
Szúró fájdalmat éreztem a mellkasomban. Most jöttem rá igazán, hogy szeretem... - Ki az?
Eres.
- Vele nem szállhatnék versenybe... - erőltettem a nevetést. - Gyönyörű, okos.. és Lovas. Kevan biztos nagyon boldog vele.
Sajnálom Ismira! Remélem nem haragszol. Biztos találsz valaki mást... És egyébként nem lett volna fura, hogy az unokatesóddal...? vonta föl pikkelyes szemöldökét Merrik.
- Nem. A tündéknél nem ritka még a családon belüli házasság sem. Nem tudtad? - megrázta a fejét, majd hirtelen a hátam mögött kezdett figyelni valamire. - Mi van ott?
Ember... Azt hiszem Kamilla. De Saphira nélkül... Vajon mi történt? Remélem nincs semmi baja!
- Ismira! Merrik! Kevan! - hallottuk a kiáltást a fák közül. Kamilla volt. - Jaj, huh.. Képzeljétek.. uhh... - fújtatott mikor hozzánk ért.
- Ülj le, vegyél levegőt, és utána gyorsan mondd! Baj van? - nyomtam le egy tuskóra.
Ugye nem Saphirával? bökdöste Merrik.
- Saphirával.. De nem baj! - vágta rá gyorsan amikor Merrik idegesen kezdett csapkodni tüskés farkával. Közben Kevan is ideért, mert Merrik azonnal riasztotta. Próbáltam kerülni a tekintetét, de hozzám ugrott és megszorította a csuklómat.
- Mi történt? - nézet egyikükről a másikra.
- Nem tudjuk. Kamillának először levegőhöz kell jutnia.
- Huh... - fúj egy utolsót, majd összefonta karját és titokzatosan elmosolyodott. - Saphira tegnap délután felvitt egy sziklabarlangba. Egész este ott voltunk, és éjfélkor... képzeljétek...
Mondd már! üvöltött Merrik.
- Jó na! Éjfélkor tojt egy tojást! De ez így nem izgalmas! - biggyesztette ajkát.
Merriknek nagyra nyíltak a szemei. Apa lettem? Kamilla bólintott.
- Gratulálok! - paskolta meg Merrik oldalát Kevan. - Hogy van Saphira? Rendben ment minden?
- Igen! Nagyon jól van. - nevetett Kamilla. - De megígértem, hogy felviszlek titeket látogatóba.
- Nem félsz attól, hogy megvadul, ha "idegenek" mennek a fészkéhez? Az anyasárkányok néha teljesen megőrülnek!
- Ha Merrik ott lesz, azt hiszem más nem is fogja érdekelni.
Akkor indulás! csapkodott a szárnyaival Merrik felkavarva vele a port. Szálljatok mindhárman a hátamra! Elbírlak titeket!

* * *

A barlang bejáratán Merrik óvatosan bekukucskált. Saphira!
Itt vagyok. Gyere ide Merrik. hallottunk Saphira nyugodt hangját. Merrik izgatottan mászott be a bejáraton. Nehezen, de átküzdötte magát a szűkös résen.
- Gyertek ti is. - intett Kamilla, aki már Saphira mellett térdelt.
Lassan bemegyünk, és mi is odatérdelünk Saphira oldalához. Ő félrehúzza a farkát, és lassan kiengedi az ölelésében rejtőző tojást...
Merrik szeme úgy csillog mint még soha. Csodálatos!
- Az. - neveti Kamilla. - És Ismira, te vagy az első, aki megérintheti! - kacsint rám.
- Én? - kérdezem hitetlenkedve.
- Megígértem. És Saphira is ezt akarja. Gyere.
Közelebb csúszok, és lassan közelítek a kezemmel a tojás felé...

Megérintem, de nem történik semmi. A tenyeremet rajta tartom pár másodpercig, de semmi mozgás. Ha engem választana a tojás, már adott volna egy apró jelet...
- Sajnálom. - mondtam. - Úgy tűnik én sose leszek Lovas...
Kevan és Kamila szánakozva pillantanak rám.
- Azt hiszem most már próbálkozni sem érdemes. - jegyzi meg Kevan. Könnyekkel a szememben felállok, és elindulok kifele a barlangól. Ők ott maradnak, és eszmecserét folytatnak a sárkányokról...
Megöregszem... Több száz éves vagyok, és még mindig meg van bennem a vágyódás egy sárkány - egy lelki társ után. Minden alkalommal elbuktam a bemutatáson, de még mindig próbálkozok. A fiatalok őrültnek tartanak... És valóban... Sose lesz sárkányom, és meghalok, úgy hogy szégyent hozok az apámra, és magamra...
Látom apám arcát, ahogy minden alkalommal amikor meglát csóválja a fejét, és elfordul.
- Pedig milyen Nagy Lovasok voltak a felmenői! - súgnak össze az tündék ha meglátnak... - Úgy tűnik ő nem olyan Nemes, hogy sárkánya legyen!


Visszazökkenek a valóságba. Kezem pár centire megállt a tojástól.. Remeg.
- Én.. Félek hogy elbukok... Megint! - mondom. A hangom is remeg.
Szerintem próbáld meg. De ha el is buksz, a barátaid sose hagynak magadra! súgta csak nekem Saphira.
Köszönöm, de ... akkor is félek. De igazad van. Érdemes megpróbálni. pillantok rá hálásan.
- Hajrá Ismira! Én érzem, hogy sikerül! - ragadja meg a vállam Kamilla. - Sikerül!
Bátortalanul elmosolyodok, és kezemet a fekete tojásra tapasztom. Még nem láttam fekete sárkányt. Egyről hallottam.. Galbatorixnak volt egy második sárkánya, de őt kikényszerítette a tojásából. Nem magától kelt ki.
Várok...
Két másodperc, és semmi...
Négy... semmi...
Már majdnem egy perc...
- Sajnálom. - mondtam. - Úgy tűnik én sose leszek Lovas...
Kevan és Kamila szánakozva pillantanak rám.
- Azt hiszem... - kezd bele Kevan, és már hallom is a folytatást a látomásból: ...most már próbálkozni sem érdemes. De nem ezt mondta. - Azt hiszem megmozdult.
- Tessék? - nézek hátra rá.
- Nézd! - mutat a tojásra.
A fekete héj megreped a tetején. A repedések fehérek, így nagyon tisztán kivehetők. A tojás teteje szinte szilánkokba áll már, de ott megáll.
- Ismira, tudod-e mit jelent ez?! - ölel át Kamilla hátulról.
- Tudom! - kiáltom boldogan, és magamhoz ölelem a tojást. A szilánkokat és a belső hártyát áttörve pedig egy apró sárkányfej bukkan elő.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Hétf. Aug. 20, 2012 10:16 pm

Saphira megérintette az elmém.
-Kislány!DE pszt!Ezt Ismira fedezze fel!
-Oké!-mondtam.
-Milyen nemű?-kérdezte Kevan.
-Nem tudom.....-mondta Ismira.-Dee....azt hiszem... igen!Biztos!Lány!-mondta boldogan Ismira.
-Adtál neki nevet?-kérdeztem.Gondolkodtál már sárkánynéven?-tettem föl megint egy kérdést.
-Igen!A neve legyen...Iedra!-mondta Ismira.
-Szép név!-mondta Saphira.-Az én kislányom Iedra.
-Igen!Szép név!Szép kis sárkány!
(bocsi,hogy rövid lett csak ki kellett lépnem!)

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Kedd Aug. 21, 2012 12:48 am

A tűztornádót eloltották. Minket börtönbe dobtak, de végre kipihentem magamat. Reggel a napfény ébresztett. Túl erős volt ahhoz, hogy a börtön legyen. Felpattant a szemem. Robin mosolyogva állt mellettem. A sziklaszirt szélén ültem, megkötözve.
- Te piszok, kis... - ordítottam és próbáltam leszedni magamról a köteleket. Robin pedig csak állt és mosolygott. Majd hirtelen eszembe jutott valami. Csettintettem és egy kagyló repült hozzám a tengerből. Robin épp nem figyelt, szóval elvágtam a kötelet és felálltam. Leráztam magamról a kötelet, majd a fiú mögé álltam.
- Tudod, Robin, hülyeséget csinálsz. Miért kellett idehozni engem? Mond, miért? - váltam láthatatlanná, mikor megfordult.
- Hol vagy? - pördült meg és láthatóvá váltam, nem is értettem miért.
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Kedd Aug. 21, 2012 1:57 am

- Féltettél? - hallottam a saját hangomat, mikor Robin befejezte a beszámolóját. - Féltettél a kínzástól? Nem akartad újra hallani a sikításomat?
- Igen - bólintott a fiú.
- És Gabriella? Ő? Ő hol van? Csak nem hagytad ott? - sikítottam.
- Nem, itt van. Azon a másik sziklaszirten! - mutatott egy távoli pontra.
- Köszönöm! - kiáltottam, majd felpattantam és Gabriellához rohantam. Robin csalódottan nézett utánam. Tud ez másmilyen is lenni? Pedig én azt hittem, hogy egy kegyetlen kis majom. És jól is hittem...
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Kedd Aug. 21, 2012 3:36 am

/elbeszélő/
Czecil igyekezett a fák lombkoronáin keresztül, szinte észre se lehetett venni, mert mire észrevette az ember, hogy melyik fán van éppen, addigra már nem volt ott. Épp egy gyönyörű este jött el Fairy Oak földjére, de a Routsu ivadék ezzel semmit sem foglalkozott. Ugyanis a Rettenetes 21 üldözte őt, lankadatlanul. Czecil arcán azonban nem volt félelem, inkább keserűség és bosszankodás. Hogy a Nagyúr mimikája mit takart, azt sajnos nem tudom megmondani, hiszen a csuklya mögé rejtette, így nem látthatta senki, még én sem. Mindenesetre erősen gyors tempót diktált, amit az üldözött egyre nehezebben követett.
- Hol van? Hova rejtetted? Te szemét!

***
- Gyorsabban! Följebb! Erősebben! Gyerünk, mit bénázol itt előttünk? - kiálltotta Maie Hiramnak egy kényelmes széken ülve.
- Élvezed, hogy kínzod, igaz? - lépett oda hozzá Mark miközben a fiú irányába nézett. - Ez már túl sok! Így is szenvedett már eleget.
- Ha nem kemény az edzés, akkor Valérie a kisujjával is elintézi majd. - válaszolt Maie, Hiramot elnézve. - Mi az, hogy elestél? Gyerünk pattanj fel! Nincs lazsálás! A lusta disznóját!
Mark csak szomorúan sóhajtott egyet és elment...

***
Az úrnő csendesen dobolt az ujjaival az asztalán. Továbbra sem volt semmi hír arról a nyomorult Fehliáról. Hirtelen kitárult a szobaajtó is egy szolga sietett be. Miközben meghajolt már öntötte a szövegét:
- Úhhhhh...nőhhhhm a Rehhhhteeeenetes khm, khm szóval a Rettenetes 21 találkozott a 3. világ főnökével!
- Mi? - ugrott fel a címzett. - Akkor mi meg hadatüzenünk a Rettenetes 21-nek. Had legyen egy kis gondja...


Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Kedd Aug. 21, 2012 8:09 pm

- Gabriella! Jól vagy? - rohantam oda hozzá és a kagylóval elvágtam a köteleket.
- Robin? - tudakolta - Miért engedett el?
- Hosszú. Gyere, futás! - ragadtam meg a karját és felszálltunk a levegőbe. Már majdnem kiértünk a területükről, amikor valami elkapta a lábamat. És Gabrielláét is.
- Nem mentek sehová! Szükségünk van a ládikóra, amiben a négy tárgy van! Mondjátok meg hol van! - rántott le minket Robin édesapja a földre.
- Értse már meg! Nem tudjuk, hogy hol van a ládikó - kezdte Gabriella.
- És ha tudnánk is, nem ásnánk ki. Nem szednénk elő, ugyanis akkor az egész völgy elpusztul! - fejeztem be testvérem okfejtését. A férfi egy pillanatig csöndben várakozott. Aztán hazament és eleresztett minket.
- Fura egy fazon az öreg - dünnyögte Gabriella repülés közben.
- Az bizony - mondtam mosolyogva. Hazaértünk. Anyu sírva szaladt elénk.
- Hol voltatok? Hol? - zokogta.
- Elraboltak minket, majd később mindent elmesélünk - jelentettük ki egyszerre Gabriellával és felmentünk a szobánkba. Anyuék szerencsére megértenek minket, így felengedtek, azonban két perccel később a törzsfőnök állt a lépcsőnkön.
- Ez mi? - tudakolta érdes hangján, egy levelet tartva a kezében.
- Mármint...micsoda? - tudakoltam.
- A levél.
Én, Remo Zlekar, ezúton is szeretnék megbocsájtani a népeteknek és örülnék neki, ha teljes összhangban élni a két törzs, úgy, mint régen. Gabriella és Ginevra, a két teljesen egyforma kislány rávilágított erre. Köszönöm: Remo Zlekar.
- Nem is vagyunk kislányok! - tiltakozott Gabriella.
- Ezzel egyetértek - húztam ki magamat. - És igen, ott jártunk.
Majd elmeséltük az egész történetet, onnan, hogy megláttuk a pálcás varázslót. Anyuék nem voltak dühösek, sőt inkább örültek neki, hogy épségben hazaértünk.
- Szóval akkor a legenda szerint, ha megtaláljátok a ládát, a völgy elpusztul. Ha csak nem békülünk ki ezzel a Remo nevezetű egyénnel? - tudakolta a törzsfőnök, mi pedig bőszen bólogattunk. Végül kibékültek és a két nép teljes összhangban élt egymással.

Egy héttel később:
- Robin! Hagyjál már! - sikítottam. Lent játszottunk a pataknál. Ő már megszokta a vizet, de én még nem, így Robin folyamatosan fröcskölt. Gabriella pedig mosolyogva figyelt minket. Majd hirtelen ötlettől vezérelve lemerültem a víz alá, mindenem csurom víz lett, a hajam, a fürdőruhám.
- Á, így nem vicces - eresztette le a kezét a fiú. Ekkor érkezett meg Benjamin és Anna, Gabriel és egy számunkra ismeretlen lány. Kikászálódtam a vízből.
- Ki ez Gabriel? - koccant össze a fogam, ugyanis jéggé fagytam.
- Luna, a barátnőm - mosolygott és egy kicsit el is pirult.
- Szia, Luna - üdvözöltem a lányt, majd szaladtam vissza a vízbe.
- Gabriella, nem jössz? - tudakoltam.
- Nem, jó ez itt. Majd talán később - mosolygott.
Robin kihasználva az alkalmat, hogy újra megszáradtam, újra elkezdett fröcskölni.
- Hagyd abba! Fejezd be! - sikongattam. Robinnal nagyon jóba lettünk a békülés óta, ő volt a legjobb barátom. Bár, lehet...Á, hagyjuk, Robin a legjobb barátom és nem több!
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szer. Aug. 22, 2012 3:23 am

-Gyönyörű!-hallottuk meg Merrik hangját.
-El sem hiszem!Kikelt!-mondta Ismira.-Végre kikelt egy sárkány!
-Ő nem csak egy sárkány!Ő az én kislányom!-mondta morogva Saphira.-És van neve!Iedra!Te adtad neki.
-Meg az enyém!-mondta Merrik.
-Jó jó!Csak örülök!-mondta ismira.
Így Saphira meg nyugodott.Merrik is lehiggadt.
-Gratulálok Ismira!-paskolta meg a vállát Kevan.
-Köszi!-mondta mosollyal az arcán Ismira.
Ismira még mindig csak ölelte a tojás és a kis sárkányfejet.
-Ismira!-mondtam-Szerintem egy kicsit engedd el ,hogy kijöhessen a héjból!-mondtam.
-Jah,persze!-mondta Ismira és elengedte.
Így a kis sárkány kikászálódott a héjból.
Nagyon aranyos volt.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Szer. Aug. 22, 2012 3:34 am

Egyszer csak Leonard futott végig lélekszakadva a réten át, hozzánk.
- Lányok! A sárkányaitok... - lihegte, majd megállt és térdét fogva folytatta. - Megmozdultak, megrepedt a tojás.
- KIKELNEK! - sikítottam és annak a nyakába ugrottam, aki a legközelebb volt hozzám.
- Oké, Ginny, de most leszállnál rólam? - sután megveregette a vállamat, majd eltolt magától. Olyan volt, mint egy frissen ért cseresznye. Kiszaladtam a vízből, megszárítottam magam, a tűz és a levegő segítségével, majd rohantam átöltözni. Körülbelül egy perc múlva rohantam vissza. Gabriellával visítva ugráltunk tovább a parton.
- Mi mentünk, akkor - köszöntünk el, mikor úgy-ahogy lehiggadtunk. - Majd jövünk!
Felszálltunk a magasba és repültünk haza a sárkányainkhoz.
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szer. Aug. 22, 2012 7:04 am

Saphira egyszer csak megérintette az elmém.
Emlékszel amikor azt mondtam,hogy új sárkányok fognak kikelni?-kérdezte.
-Igen!A négy elem földjén!-mondtam és eszembe jutottak a régi emlékek.
-Pontosan!Most már mozognak!-mondta izgatottan a sárkányom.
-Rendben!De most összpontosíts a lányodra!-mondtam.
-Olyan aranyos!És nekem kelt ki!-mondta könnyezve Ismira.
-Annyit vártam rád!-mondta-És a barátnőm sárkányától és az unoka tesóm sárkányától kaptalak!-mondta és óvatosan megölelte a kis jövevényt.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Szer. Aug. 22, 2012 10:39 am

/elbeszélő/

Miközben Ismira és Kevan az új kissárkánynak örültek, hirtelen valami megérintette az elméjüket. De ez nem egy társuk üzenete volt hanem valamiféle érzés, egy rossz érzés. (megjs.: a tündék megérzik a bajt) Tudták, hogy valami mérhetetlenül nagy gond közeledik, amiben még ők tündék is érintettek. De vajon mi lehet ez?
- Haza kell mennünk - mondta hangosan Kevan.
Ismira szomorúan bólintott.
- De mi a gond? - értetlenkedett Kamilla.
- Hatalmas nagy veszedelem közeledik. Kamilla a lehető leghamarabb menjetek vissza a Fairy Oakba, segíteni. Mert valami olyasmi jön amibe mindhárom világ beletartozik - válaszolt Kevan.
Azzal Ismira a kezébe vette újdonsült társát és megnyitották az átjárót...

Amint hazaértek, kiderült, hogy háború közeledik. Ők a Rettenetes 21 mellett harcolnak majd, mert a harmadik világ ismeretlen főnöke vagyis az ő fő vezetőjük (akire még Eragon is hallgat) szövetséget kötött a Nagyúrral. Ismirának azonban volt egy jó híre, amit már alig bírt magában tartani...

***
Kamilla eközben kénytelen volt Saphirát egyedül hagyni és a faluba sietni. Ott barátai azonnal fogadták, sajnos egy szomorú hírrel.
- Hiram eltűnt - mondta Grisam.
- Ezt meg, hogy érted?
- Úgy, hogy senki se találja - horkant föl Ame.
Az Evans leányzó nem reagált, de a szívében remélte, hogy nem vesztett el még egy barátot. Aztán hirtelen fehérség borított be mindent, semmit se lehett látni.
- FIGYELEM! FIGYELEM FAIRY OAK LAKÓI, ÉN CARYDELIA ÚRNŐ VAGYOK ÉS AZÉRT JÖTTEM, HOGY EGYÜTT ELPUSZTÍTSUK A RETTENETES 21-ET! BOSSZULJUK MEG SZERETTEINKET EGYÜTT! KI TART VELEM?
Rengeteg sok vivát harsant fel a levegőben, kis barátaink is bőszen kiálltottak, még Kamilla is. Akkor még nem tudta, hogy Ismira ellen kell majd hadakoznia.
Később megírták a szövetségesi egyezményt, ekkor Kamilla indult, hogy megnézze, hogy van Saphira. Mikor azonban odaért a sárkányanya szomorúan tekintett rá...
***
De térjünk csak vissza régi ismerősünkhöz, Czecil Routsuhoz. Mi történt vele amióta nem hallottunk róla?
Hát, továbbra is fogócskát játszott a Nagyúrral, de már eléggé fogytán volt jómagából a szusz. Végül a Rettenetes 21-nek sikerült megkaparintania jobb karját és ezzel foglyul is ejtette.
- Hol van a húgom? Mond meg vagy megöllek! - ordította magából kikelve a Szörnyeteg.
- Nehhhm mohhohhondhatom mehhheheg!
- DE MEGMONDHATOD!
A Rettenetes már emelte a karját amikor hirtelen egy szolga toppant közéjük.
- Nagyuram Carydelia úrnő hadatüzent, a szövetséges erők nemsokára érkeznek, kérem térjen vissza a főhadiszállásra! - makogott a megbízott.
- Routsu most megúsztad, de még számolunk! - vetett egy lenéző pillantást a Főnök, aztán köddévált a beosztotjával együtt. A megmenekült még sokáig nézett utánuk...

Eközben egy távoli vidéken Maie épp Hiram előtt állt és barátiasan megveregette a vállát.
- Megtettél mindent, most lódulj is tedd amit tenned kell!
Hir nemsokára el is tűnt a fák sűrűjében.
- Hé Mark, szerinted sikerül majd neki? - perdült 180 fokot a leányzó.
- Nem tudom, mindenesetre mi mindent megtettünk - felelt a fiú komolyan.
- Bruhaha! - nevetett fel Maie.
- Mi olyan vicces?
- Túl komoly arcot vágtál, ez nem vall rád!
- Fogd be! - indult el Mark, a lány pedig követte.
- Csönd legyen komolypofa! - kacagott tovább Maie.
Ők pedig lassan haladtak egy távoli vidék felé, úgy látszik ebből a háborúból most kimaradnak... és az se biztos, hogy többet majd hallunk róluk. Bár ki tudja?
/Bocsi a rövidsége miatt, de telón nem tudok hosszúakat írni./


Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Szer. Aug. 22, 2012 10:14 pm

/RÖVID?! Pff... xD Jól van Valérie. Úgy bírom, amikor a mondatod végén megpillantom a jellegzetes "..."-ot./
- Gyorsan jöttetek. - lépett mellénk Eragon. - Indulnunk kell most azonnal. - ekkor megpillantotta a nyakam köré tekeredő kis lényt. - Csak nem...?
- De igen. - mosolygott Kevan. - De mintha azt mondtad volna, hogy nagyon sürgős az indulás...
- Kevan, egy új Lovasunk van! Nem hagyhatjuk egyszerűen magára. Ismira. - fordult felénk. - Menj az apádhoz. Nagyon fog örülni. Az odaút alatt vele leszel, és akár meg is kezdheti a kiképzésedet. Fizikai kiképzésen már túl vagy, igazam van?
- Igen.
- Akkor már csak az elmélet hiányzik, és később, amikor már értitek egymást ...
- Iedra.
- ..Iedrával, a repülés, a varázslás, a kapcsolattartás, a koncentráció és az úgynevezett egyesülés alapjait fogjátok elsajátítani. Meg persze, amint elég nagy lesz, a sárkányodat is edzeni kell.
- Értem. - bólintottam. Próbáltam komoly maradni, de a nyakamban tekergőző sárkánnyal nehéz volt. Saphira közelebb hajolt Iedrához, és megszimatolta.
Fekete... jegyezte meg halkan. Iedra felé fordította a fejét, és egészen váratlanul Saphira orra felé kapott éles karmaival. Saphira elkapta a fejét, és rámorgott. Iedra meg vissza.
Eragon felhorkant, de nem mondott semmit. - Most menj apádhoz. - engedelmesen bólintottam, és lefejtettem a nyakamról sárkányomat. Most a karomra tekeredett fel, és farkával idegesen csapkodott.
- Nyugi kislány! - csitítottam. Amikor már több méterre eltávolodtam Kevantól és Eragontól, hallottam, ahogy azt mondják:
- Sok gond lesz ezzel a sárkánnyal, én úgy érzem.
Nem akartam meghallani, de kénytelen voltam. De kivertem a fejemből és apához szaladtam. Vajon mit fog szólni, ha meglátja Iedrát?

* * *

- Apa! Tövis! Hol vagytok?! - hívtam őket.
- Ismira? - hallottam apám hangját a sátorból. - Gyere be.
- Apa! - rontottam be a sátorba, és diadalmasan mutattam fel tenyeremen az ezüstszínű jelet, ami akkor keletkezett, amikor először hozzáértem újszülött sárkányomhoz. - Lovas vagyok!
Apa először ledöbbent, és a kezében lévő páncélinget leejtette a földre. - Komolyan?
Válaszként Iedra bekúszott a sátorba, és felkapaszkodott a lábamon. A vállamra telepedett és kitárta szárnyait.
- Ismira! El sem hiszem. - lépett közelebb és alaposan szemügyre vette. - Ez... csodálatos! - nevetett és a karjaiba kapott. - Úgy örülök, kicsim! Édesanyád olyan büszke lenne... engem meg alaposan megszidna.. hogy is gondoltam, hogy nem lesz sárkányod? Ó, lányom, annyira sajnálom!
- Ne sajnáld! Most már Lovas vagyok, és te vagy a kiképzőm.
- Igen? Eragon mondta?
- Ühüm. Azt mondta, hogy az odaút alatt pár elméleti dolgot megoszthatsz velem.
- Igen... - mondta elgondolkozva. - És egy Lovasnak tudnia kell pár alap varázslatot a csatákhoz. Azokat is megtaníthatom. - kacsintott. - Végül is nagy csatára készülünk.
Mosolyogva mondta mindezt, de a mondat végén fájdalmasat sóhajtott. - A Három Világ ellenszegül... - rám nézett, és úgy folytatta. - Amikor Galbatorixot sikerült elpusztítani, azt hittem hogy békében leélhetem a maradék több száz évet az életemből... Ezzel szemben...
- Apa... Mi kinek az oldalán állunk? Ugye ahonnan jöttünk velünk vannak.
- Az első világ? Ha azok az emberek.. ömm.. varázslók is a Rettenetes - vagy mi is a neve - oldalán állnak, akkor nem kell féltened őket.
- A Rettenetes? - kérdeztem remegő hangon.
- A mi világunk a harmadik. Tudod, ebben nem csak Alagaesia van. Igazából ezekről eddig fogalmunk se volt, de múlt héten "+barátságos látogatást" tett nálunk egy hatalmas ember... aki.. igazából nem is ember... És csatába szólított. Voltak, akik megpróbáltak ellenállni... Hallotál már a ra’zacokról. Még nem láttál egyet se, mert Eragon megölte az utolsó kettőt több mint ötszáz éve... Mostmár tudjuk, hogy honnan származnak ezek a lények. Ennek az embernek a katonái. És vannak más ilyen szörnyek is. Ellesmérát békén hagyták, de délebbre, az emberek földjén szörnyű pusztítást végeztek. Azt mondták, ha ellenszegülünk kiirtják a tündéket. Ezt nem engedhetjük, nem igaz?
- De. Igaz.
- Imádkozz, hogy ne kelljen a barátaiddal szemtől szembe harcolnod...
- Igen.
- Ismira... Sajnálom. - ölelt át, és pedig a vállára hajtva a fejemet sírni kezdtem. Várt amíg gyorsan kisírtam magam, majd szomorúan eltolt magától. - A páncélod és fegyvered a saját sátradban van. Ha útközben leszólítana egy olyan sötét alak, mint akikről beszéltem, de figyelj oda.. akkor remélhetőleg békén hagynak. És ne mutass félelmet. - sóhajtott, és a sátor bejáratához kísért. Iedra végig a nyakam körül tekergett. Ideges.

* * *

Csak most vettem észre, hogy tényleg vannak ide nem illő alakok is Du Weldenvarden határán. /Mert a tünde csapatok itt gyülekeznek./ Sokukon csuklya van, de vannak kevésbé ijesztő alakok is... Például egy kisfiú, talán nyolc esztendős, akinek szarvasagancsa, és lába van... Ő egészen aranyos.. viszont a mellette álló férfi ugyan ebből a fajból már kicsit sem édes. Fekete szemével méreget engem, és a kicsinyét visszahúzza maga mellé.
- Ne mutass félelmet... - motyogom, mikor a sátramat őrző két ra’zac között belépek a sátorba. Minden ki van készítve. Sóhajtok, és felemelem az ágyamról az első "ruhadarabokat". A páncélzat alá bőrruhát veszünk. Nagyon kényelmetlen, és könnyen beleizzad az ember... Amikor ilyen van rajtunk sosem vágyunk mások közelségére.. Érthető okokból. Felrángatom magamra, és felhúzom rá a sodronyinget, ami leér egészen a térdemig. Már itt majdnem megszakadok a súlytól, de tudom, hogy a java még hátra van. Felhúzom a bőrcsizmát, a lábvédőket, aztán testemre csatolom a páncélt, a karvédőket és a kesztyűt húzom föl utoljára.
- Ebbe bele fogok dögleni! - sziszegem egy káromkodás kíséretében.
A sisakot a hónom alá vágom, felcsatolom a kardot, és a hátamra akasztom a tegezt, ami tele van nyilakkal. Leginkább íjászatban jeleskedem, úgyhogy a kardra nem sok szükség lesz. A Lovasok az égből szoktak varázslatokkal harcolni, de Iedra még túl kicsi az ilyenekhez... Szerintem még a kardomat se bírná el.
Felkapom Iedrát a földről, aki közben egy egeret csócsál, és beleültetem a sisakba. - Megyünk harcolni, kicsim.
Biztos érti amit mondok, mert elkezd forgolódni, és morogni, a szárnyát pedig vadul csattogtatja. - Nyugi... - suttogom neki szelíden, mire felhagy az idegeskedéssel, és farkát kilógatva a sisakból elalszik.

* * *

- Elnézést, meg tudnák mondani, hogy hol az apám? - ismételtem a ra’zacoknak ötödszörre ezt az egyszerű kérdést, immár szótagolva. Ők csak hümmögtek, és a fejüket csavargatták. Egy közeli fáról egy fiatal, nagyjából tizenkilenc éves forma fiú nézte végig a próbálkozásaimat, minden alkalommal hangosabban nevetve. Most megsajnált, leugrott a fáról, és odalépett hozzám.
- Ha azt hiszed válaszolni fognak nagyon balga vagy. - nevetett. - Ezek nem tudnak beszélni. De nem hiszem hogy itt bárkivel is szóba állnának, még ha tudnának is.
- Kösz a bókot! De úgy hallom, hogy te beszélsz, úgyhogy segíthetsz nekem: Hol van az a-pám? - ismételtem gúnyosan.
- A frontvonalban láttam legutoljára a sárkányával, de hogy azóta merre vitte őket a szél...
- Ez nem a viccelődés ideje. egyébként is, hogy kerülsz ide?
- Ezt meg hogy érted? - kuncogott.
- Egy ember nehezen fogja túlélni ezt a háborút. Amúgy kinek a csapatában vagy?
- Egy - nem vagyok ember. Kettő - veletek vagyok.
- Azzal, aki a világunkat vezeti? Őt hogy nevezik.
- Azzal. Nincsen neve. Őt nem lehet néven nevezni. - magyarázta. - Nem sokat tudsz...
- Egész eddig az első világban voltam, és senki sem tájékoztatott semmiről. Most jöttem haza nagyjából három órája... Azt hogy érted, hogy nem vagy ember? - kérdeztem, de addigra már messze járt, de aranybarna haját egyszerűen kivettem a sötét lények között...
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szer. Aug. 22, 2012 10:24 pm

-Mi a baj?-kérdeztem Saphirát.
-Iedra mondott valamit!-mondta.
-Nem kellett volna elvinnie Ismirának?-kérdeztem.
-De!De csak gondolotban mondott!-mondta Saphira és megölelte.
-De mit mondott Iedra?-kérdeztem.
-Ugye nem írtál alá semmi papírt?!-kérdezte aggódva Saphira.
-Hát..talán...esetleg...-mondtam.
-Szóval igen!-mondta szomorúan sárkányom.
-Miért?!-kérdeztem aggódva.
-A saját barátod ellen fogsz küzdeni!-mondta szomorúan Saphira.
-Mi?Ismira ?Kevan?-kérdeztem aggódva.
-Mindkettő!-nagyon szomorú volt Saphira válasza.
-Merrik is?-kérdeztem.
-Nem!Úgy döntöttünk,hogy ez nem a sárkányok harca lesz!
-Rendben.-törődtem bele.-De akkor vigyáznál Ébenre és Maszatra?-kérdeztem.
-Hát...Na jó!De gyorsan hozd ide őket!-mondta Saphira.
így haza rohantam felkaptam két kis barátom és szaladtam velük fel a barlangba.
-Tessék!-mondtam Saphirának és leraktam őket.
-Maradjatok itt!Ccata lesz!Fogadjatok szót Saphirának!És ami fontos!Ne menjetek ki a barlangból!-mondtam.
Ők megértették és bólogattak.Utána odarohantak Saphira mellé és odabújtak a szárnya alá.
Én ismét leszaladtam a faluba.Tőröm kiélesítettem.Varázslataimat felidéztem.Elgondolkodtam-Egy részemmel ellen fogok harcolni!A tünde részem ellen ellen.Úristen!-gondolkodtam el..-És a többi részemmel amik a másik dimenzióban élnek.
Beálltunk a csatához.Észrevettem valakiket az első sorban.
-Anya!Apa!Rose néni!-mondtam magamban.-A családom ellen fogok harcolni!Nem!Akkor nem fogok harcolni!-mondtam és elejtettem a tőröm.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Szer. Aug. 22, 2012 10:59 pm

- Gyertek! - nyújtotta apa a kezét Tövis hátáról. Megfogtam és felhúzott maga elé. - Felkészültél?
- Ühüm. - bólintottam, és fejemre húztam a sisakot. - Utálom ezeket!
- Nem csak te. De meglásd, hasznodra lesz még. - tette a kezét a vállamra, majd megpaskolta Tövis oldalát, és felszállt az égbe, csatlakozva a többi Lovashoz. Most már közéjük tartozom...
- Ismira! - integetett Kevan Merrik hátáról. Visszaintegettem. Ő is szomorú...
- Apa, milyen lények vannak velünk?
- Hát a Rettenetesnek vannak Sötétség varázslói - ez mekkora ökörség! - horkan fel. - Kettéválasztják a mágiát.. na de mindegy. Vannak a tündék, a ra’zacok ... gondolom láttál már faunokat is.. démonok... meg egy csomó olyan szörny aminek még a nevét sem tudom..
- És ezek közül melyik az, amelyik ember formában jelenik meg?
- Azt hiszem csak a démonok. Ők akkor változnak át, amikor akarnak... Azt hiszem most csak hat van a seregben.
- Milyenek?
- Mármint..?
- A démonok. Hogy néznek ki?
- Fekete tollas vagy hártyás szárny - ez nem tudom mitől függ - hegyes fogak és farok... Mármint... öm..
- Értem apa! - kuncogom. - Ők nem a levegőben jönnek?
- Nem. A táborunkban most csak kettő van, Dean és Finnick, és mindketten azt mondják, inkább lovon jönnek.
- Aha... - inkább nem boncolgatom tovább a témát. Elég kényelmetlenül ülök a nyeregben, mert nem épp az én méretemre van szabva, de az élmény, aminek részese lehetek felemelő... De amikor belegondolok abba, hogy minek leszek részese elszörnyedek. Magamon is.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Csüt. Aug. 23, 2012 10:02 pm

/elbeszélő/
A két sereg tehát felsorakozott, a vezetőikkel együtt, kivéve a harmadik világ urát, mert ő megint olyan rejtélyes maradt, mint mindig. Kamilla ott állt megdermetten miközben felharsant egy éles csatakiálltás. A háború tehát elkezdődött, Ismira kénytelen volt harcolni, Kamilla leblokkolt, a többiek meg, mint az éhes vadak nekirohantak az ellenségnek. A nagy sietségben még az Evans leányzót is ellökték és majdnem eltaposták ha Saphira erős szárnycsakodásokkal meg nem menti.
- Neked nem pihenned kéne? - kérdezte Kamilla, mikor már a biztonságos sárkányháton ült.
- Érted még az életemet is eldobnám. Ezt ugye tudod?
A hálás gazda megölelte társa hosszú nyakát, aki elégedetten csapkodott el a barlangig, ahol már Ében és Maszat várt rájuk...

Eközben a harc tovább élesedett, Ismira bőszen lőtte az íjat a második világból érkezett törpék ellen, amikor az egyik sunyi fajtársuk lerántotta a sárkányról. Szerencséjére az egyik Lovas még időben fölkapta a földről, mielőtt eltaposták volna.
- Látszik, hogy még nem vagy gyakorlott - morogta, miközben egy lövéssel a másvilágra küldte Mr. Sunyit.
- Ígérem jobb leszek - mondta Ismira, mire az öreg megcsóválta a fejét... /Jellegzetes? Razz Köszi Ági./

Eközben Fairy Oak-i barátaink hatalmas örömujjongásban törtek ki, amikor meglátták az egyik fáról leugrani Hiramot. Azonban Violet-Sagét elfogta valami furcsa érzés, hogy Hir másabb lett, mint amióta utoljára látta. És bizony a fiúból áradt a kemény vérjszomj, a bosszúvágy. És mikor megállt, szinte meghűlt körülötte a levegő, ekkor barátai már megdermedve tekintettek rá. A Villora család utolsó megmaradt tagja (A szüleit is megölte később a Rettenetes 21.) körülnézett, de nem látta sehol Valérie Hautelt. Mindaddig amíg hirtelen elő nem tűnt a semmiből, egyenesen a fiú előtt. Akinek felcsillant a szeme, végre megbosszulhatja Fehliát, a húgait és még sok kedves, odaadó embert akit ez a lány megölt!

/Valérie/
- Már vártam erre a pillanatra - mondtam széles mosollyal.
A Villora fiú nem válaszolt, csak vetett egy pillantást a csatamezőre. Maga a háború még javában folyt, de körülöttünk és még máshol is a harcosok leálltak és minket néztek. Nem zavart, de az igen, hogy Evanst nem láttam sehol. A gyáva!
- Akkor hát, kezdjük - fordultam vissza.
Hamar végezni akartam a dologgal, hogy utána Evanst is megkeressem, így egy igen erős varázslatot küldtem rá. Azonban Hiram a saját kezével megállította és visszaküldte rám. Nagy puffanással csapódtam a földnek és a homlokomról ömleni kezdett a vér, teljesen eláztatva a fejkendőmet.
- Hogy az a... - fejtettem ki meglepődöttségemet gondolatban, de az arcomra nem vetítettem ki a félelmemet. - Hogy lett ilyen erős?
Nehézségek árán fölálltam és hopponáltam a háta mögé, hogy majd úgy támadjak, de szemrebbenés nélkül hason vágott. Úgy, hogy megint a földre rogytam.
- Kiválóak a reflekszei? De hol fejlesztette ki őket? - folytattam a fájdalmas gondolkodást.
De Hiram most nem várt a tapsra és amikor éppen fölálltam egy bivaly erős bűbájt repített rám. Emiatt akkorát csapódtam a talajba, hogy egy jókora gödröt csináltam magam körül.
- Hohhhgy törtéhhhnt? Miért ilyen erős? - makogtam, mígnem teljesen elterültem a földön, a testemből mindenhonnan patakzott a vörös vérem.
- Föl kell állnom! Föl kell állnom! - ordítottam, de nem sikerült föltápászkodni, a testem fölatta a szolgálatot.
- Ki vahhhgy tehh? - néztem nehéz tekintettel a legyőzőmre, aki nyugodt tekintettel figyelt. - Kiihh vahhhgy tehhh? Éés hohhnann jöhhtél? - makogtam tovább. - HONNAN JÖTTÉL, HOGY ENGEM LEGYŐZTÉL?
Argh. Miért tudott legyőzni? MIÉRT? Valaki mondja meg, kérem...
/Ági ez viszont tényleg rövid lett./



Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Aug. 24, 2012 2:11 am

/Hát, ahhoz képest, hogy én néha milyen szösszeneteket írok, a Te hozzászólásaid regények. Szeretem a hosszú könyveket. Smile/
Miután Berula kimentett a ra’zacok lábai alól, visszarepült velem a csatatér szélén felállított sátrakhoz. Igazság szerint nagyon örültem annak, hogy nem kellett végignéznem barátaim halálát.
- Maradj itt, Ismira. Senki sem örülne annak, ha meghalnál, pont most, hogy Lovas lettél! - parancsolt rám, és lenyomott a földre. - Ha éhes vagy, valaki majd kiszolgál. Én visszamegyek. - mondta, és visszaszállt Sorrow hátára. - Ne keveredj bajba! - kiálltott vissza, de már messze szállt.
Az étel említésére megkordult a gyomrom. A tündék, bár sokáig bírják étel és ital nélkül, ebben a melegben ölni tudnék egy friss, ropogós almáért...
Halk fütyörészést hallottam meg a hátam mögül. A dallam egy nagyon kedves kis tündedal volt. Ki maradt még a táborban rajtam kívül?
- Kiderítem! - pattantam föl, és a hang irányába indultam.

* * *

A hang gazdája az a fiú volt, akivel még Du Weldenvarden határában találkoztam. Dean vagy Finnick. Egy démon...
- Á, szia! - köszönt rám amikor észrevett. - Mit keresel itt? Nem harcolnod kéne?
- Ugyan ezt kérdezhetném! - vontam föl a szemöldököm, de mivel csak figyelt, én válaszoltam először. - Leestem Tövisről. Majdnem eltapostak, de Berula kimentett és megparancsolta, hogy maradjak itt. Valameddig. Te?
- Nem volt kedvem harcolni. - jelentette ki. Zsebéből előkotort egy almát, és jóízűen beleharapott. - Milyen finom ez az alma!
- Ha! Mi az hogy nem volt kedved?
- Kérsz almát? - tette fel a csábító ajánlatot.
- Én... Nem! Miért nem harcolsz?
- Egyébként elfelejtettél köszönni. - bökött felém ujjával.
- Idegesítő vagy. Miért térsz ki a kérdéseim elől?
- Biztos nem kérsz almát? - mutatott fel egy tökéletes, piros almát. - Most szedtem.
- De igen. Kérek. - vettem szemügyre a gyümölcsöt sóvárgó szemekkel.
- Kapd el. - dobta felém. Teljes erővel.
- Azt a ...! - kiáltottam föl, mert az alma a fejemnek ütközött. - Szemét!
- Mondtam, hogy kapd el. - vigyorgott.
Sértődötten grimaszoltam, és hozzávágtam az almát. Sajnos elugrott előle, úgyhogy egy sátorból kilépő szolgát talált fejbe, aki azonnal lerogyott a földre.
- Ismira! - nézett rám szigorúan. - Hogy tehetted ezt?! Mit képzelsz magadról?
- Honnan tudod a nevemet, Dean?
- Az apádtól. A nevem pedig Finnick.
- Nem baj. Majdnem eltaláltam. - nyújtottam ki rá a nyelvemet.
- Gyerekes vagy, ahhoz képest, hogy több száz éves vagy. - mondta, és letelepedett egy farönkre. Megpaskolta a rönköt maga mellet, odahívva maga mellé.
Leültem - bár a páncél miatt eléggé megszenvedtem - és sértődötten pillantottam rá. - Még csak 123. Te mennyi vagy?
- Mire tippelsz?
- 17. Maximum 19.
- Mindjárt elpirulok. - kapta a szája elé a kezét, és hülyén vigyorgott. - Ilyen fiatalnak tűnök? Köszönöm a bókot!
- Miért? Mennyi vagy? 300?
- Nem. Annál azért fiatalabb. 42 éve boldogítom a világot. - mosolygott. Pár percig hallgattunk, majd feltettem a kérdést, amire már rég kíváncsi voltam.
- Tényleg démon vagy?
- Aha. - húzta ki magát. - Miért?
- Apám mondta, hogy ketten vagytok a csapatainkban. Dean és te.
- Így igaz. Dean a ra’zacokat vezeti. Biztos láttad, elég feltűnő... egyéniség.
- Ezt hogy érted?
- Hát, kezdjük ott, hogy a tollait kékre festette. - összerázkódott, mintha valami teljesen gusztustalan dologról kéne beszélnie. - A haja is kékes... Rémlik?
- Nem láttam még démont.. démon formában. De a kék haj se nagyon ismerős.
- A lova biztos feltűnt neked, mert láttalak tegnap az istállókban. Az a legnagyobb. Barna, fehér csillaggal a homlokán. Az orrától... - ujjával az orromhoz ért, és egy láthatatan csíkot húzott, egészen a homlokom közepéig - a homlokáig. - Az arca elkomolyodott és úgy nézett.
- Láttam. Gyönyörű ló... Valami baj van? - kérdeztem, miután kezdtem zavarba jönni a tekintetétől.
- Nem. Nincs. - fordított a el a fejét, és újra mosolyogni kezdett. - Tényleg nem láttál még démont?
- Tényleg.
- És.. szeretnél? - kérdezte csillogó szemekkel. - Én szívesen megmutatom!
- Igen! - kiáltottam boldogan. Valamiért nagyon felvidított ez az ajánlat. Háta mögé dobta az almacsutkát, majd lassan elkezdte kigombolni az ingét...

Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Szomb. Aug. 25, 2012 12:17 pm

/elbeszélő/
Miközben Ismira izgatottan figyelte, hogy mit csinál Finnick, egy alak tűnt fel előttük hirtelen. Egy bizonyos Czecil féle alak, akit eddig a tünde még sohasem látott.
- Finnick miért mulatozol itt fiatal lánnyal, amikor lenne más fontosabb dolgod? - kérdezte a mester.
- Milyen fiatal lánnyal? Hisz én idősebb vagyok nála - horkant fel Ismira, miután föleszmélt a meglepődöttségtől.
- Idősebb? Nem is tudtam, hogy már több vagy, mint 420 éves, Mira drága. - mosolyodott el Czecil. - Meglepődtél? Pedig bizony annyi ez a komisz kölyök és még így is fiatalnak számít a démonok között. Gondolom hazudott neked a koráról, mindig ezt teszi amikor valakit el akar csábítani, szóval ezt csak vedd bóknak...
- Routsu fogd be - sziszegte a démon. - NE AVATKOZZ BELE A DOLGAIMBA!
- Erről jut eszembe... - folytatta a férfi, figyelembe se véve Finnick szavait. - ... Fiacskám apád üzeni, hogy "ha nem kotródik ez kis szemétláda a lehető leghamarabb haza, akkor egy napot fog veled tölteni Czecil..."
- Jól van megyek már megyek. De azért az jó volt, hogy el tudtam hitetni ezekkel a tündékkel, hogy Deannel jöttem - húzta ki magát a fiú.
A mester csak fejcsóválva eltűnt. Finnick ekkor fölpattant és ezt mondta:
- Ismira nem akarsz velem jönni? Az én otthonomban rengeteg démont láthatnál...

(/Valérie/
Már megint ez a fojtogató érzés, nem érzek, nem láttok és nem hallok semmit. Vajon mi lehet ez?)

Eközben a csatatéren folyt a harc, de Hiram körül még mindig állt, őt nézték és a vérző Valériet.
- Te mocsadék - állt még valaki a fiú előtt. - Én leszek a következő ellenfeled.
Hir fölnézett a Rettenetes 21-re és bólintott. Szinte már sejtette, hogy ő lesz az eljövendő riválisa.
- Rosa - mormolta a fiú a legelső varázslatát...

(/Valérie/
Mi történhet most? Már vége van? Győztünk? Veszítettünk? Már pár órája biztosan, hogy Hiram legyőzött. Mit csinálhat most?)

- Huh, huh - fújta ki magát az említett.
A testén rengeteg seb ékeskedett, de hasonlóképpen volt a Rettenetes is. Maga a csata már-már a Rettenetes serege javára billentette a mérleget, de azért akkor még koránt sem volt vége a háborúnak.
- Galic! - susogta a Nagyúr a varázsigét, aminek a hatására ellenfele testén különféle helyeken megjelentek gombák és fölrobbantak, mély sebeket ejtve.
Hiram a földre esett és nem tudott megmozdulni a fájdalomtól, a hatalmas úr pedig készült a végső csapásra...

(/Valérie/
Nyugodtság tölt el, jó érzés. Talán most gyógyítanak? Vége a küzdelemnek? Annyira idegesít, hogy semmi se tudok. Valaki segítsen már! A percek, órák pedig telnek...)

A párbaj még mindig tartott. Hiram valami csoda folytán megmenekült. Azonban már egy jelentős vértenger volt mellettük és egyre csak nőtt.
- Argh! - esett el megint a Villora. - Folytatom, folytatom...
Föltápászkodott, de már nehezen bírta. Most akkor mit tegyen? Kéne még valami, de mi?
- Folytatom... Folytatom, mert folytatnom kell. Fehliáért, Fahéjért, Liliomért, anyáért is apáért és a többiekért - itt vett egy mély levegőt Hiram. - Cohaesio!
Ekkor hirtelen Hiram tele lett erővel, mert elhunyt szerettei összetartó erőt ajándékoztak neki.
- Cohaesio! - és ezzel a szóval a kapott erőt rázúdította a Rettenetes 21-re, aki térdre rogyott, majd a feje előrecsukott és végül a porban végezte...

(/Valérie/
Bátyus! Báátyus! Báááátyus! Báááátyuus! Báááátyuuuus! Báááátyuuuuss! Báááátyuuuussss!!!) PUFFFFFFFFF!

Valérie Hautel újra talpra állt, látott, hallott, érzett. A fehér ködben egy valami változott csupán... a kinézete. A csúf fejkendős leány helyett egy szebb barna, göndör hajú, kék szemű, normális méretű, kicsit szakattas öltözékű ember állt. Mellette volt azonban még valami, egy fenséges hiúz.
- Bántottad a bátyámat, ezért bűnhődnöd kell! - szólalt meg csillogó szemekkel, de mégis nyugodt, kedves hangon. - Gyerünk Bar!
A hiúz hirtelen felugrodt a levegőbe, és mire leért volna, már a lány kezében volt egy tőr formájában. Aztán pedig már indult is a fiú felé, de valami megtorpantotta. Hiram volt az aki, a háta mögé termedt és már küldte is az átkot. A lány is a porba esett, a bátyja mellé.
- Nehh haraguhhhdj báhhhtyus, nehhm vohhholtam eléhhhg jóhh, hogy mehhhgvéhhdjelek - makogta nehezen.
- Éhhn sehhhm vohhhltam eléhhhg jóhhh, hogy tehh nehhh szenvehhhdj!
- Dehh visszahhhtértél bátyuhhs!
- Tehh is! - kezdett el sírni a férfi, mikor látta a húga szemeit lecsukódni. - Nehh mehhnj el! - szorította még Valérie kezét...

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Szerepjáték

Témanyitás  Violet- Sage Szomb. Aug. 25, 2012 10:11 pm

Hiram rá támadt Valériére és megdermedve néztem a harcot.Tudtam ez nem az a Hiram akit meg ismertünk. Ezt a Hiramot a bosszú hajtotta. A véres bosszú. Valérie a földön feküdt, Hiram átkai meg csak úgy záporoztak rá. Aztán hirtelen mindketten eltűntek. Én meg csak néztem a helyüket. Végül erőt vettem magamon és elindultam. Futottam és csak futottam , amíg meg nem találtam a Periwinkle ikreket. Elújságoltam nekik a hírt,de csak az mondták Hiram megőrült. Végül hagytuk a témát és harcba indultunk,de sajnos beleszaladtunk Tomelilla nénibe ,aki az iskolai barlangba terelt minket. Ott kellett várakoznunk a meleg és levegőtlen helyiségben.
-Miért nem harcolhatunk? Hisz erős varázslatokat ismerünk!- morogta Viní.
Már épp válaszolni akartam , amikor jött egy rossz előérzetem. Nem tudtam másra gondolni csak arra,hogy el kell hagynunk a falut, különben itt fogunk halálunkig szenvedni. Közöltem a hírt a gyerekekkel és a felügyelő tanárokkal,d e csak néhányan hittek nekem,de nem engedtek ki minket. Máshoz kellett folyamodnunk. Én vakító fénnyel eltereltem a felügyelők figyelmét, míg Vanília és Pervinka megpróbálták kinyitni az ajtót. Szerencsére sikerrel jártunk. A kis csapatunkban lévő Sötétség mágusok láthatatlanná változtattak minket és magukat. Könnyen kijutottunk és egy hegyre menekültünk. Ott egy barlangban rátaláltunk Kamillára ,Shapirára, Ébenre és Maszatra.
Violet- Sage
Violet- Sage

Hozzászólások száma : 36
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Szomb. Aug. 25, 2012 11:22 pm

- Ismira nem akarsz velem jönni? Az én otthonomban rengeteg démont láthatnál... - ajánlotta fel Finnick, és kezét nyújtotta felém.
- Hogy hazudhattál nekem? Mi az, hogy jó volt elhitetni velünk, hogy Deannel jöttél?! - löktem el magamtól, és keresztbe csaptam a kezeimet.
- Ismira...! Ezt te nem értheted! - emelte meg kezeit védekezőn.
- A korodat miért titkoltad?! Mi volt rajta titkolnivaló?! Ha már ebben is hazudsz, akkor mi az amiben nem?! - horkantam föl.
- Akkor jössz, vagy sem? - kérdezte türelmetlenül.
- Természetesen nem! Nem vagyok kíváncsi se rád, se másra a fajtádból. - sziszegtem, és felé köpetem.
- Egy "úrilány" nem viselkedik így! - mosolygott gúnyosan. - Másképp kérdezem: velem jössz önszántadból, vagy kényszerítselek?
- Nincs olyan dolog amivel rávehetnél bármire is... - vágtam rá, de ekkor farkánál fogva fölemelte Iedrát, aki veszetten morgott.
- Nincs? - vonta föl a szemöldökét.
- Őt.. Őt hagyd ki ebből! - parancsoltam rá, és kardom után nyúltam... - Hol a kardom?! - kiáltotam fel, mivel nem volt az oldalamon.
- Nálam. - nevetett, és megcsörgette. - Gyere Ismira! Ígérem, hogy nem fog bántódásod esni.
- Mi szükséged van rám? Miért kellek nektek?
- Nekünk? Nekünk semmi! Nekem! - vigyorgott, de ekkor fájdalmasan felkiáltott, és a hasához kapott, elejtve Iedrát, aki hozzám rohant. - A francba... - hörögte.
- Finnick? Mi történik veled? - kérdeztem aggodalmasan, megfeledkezve vitánkról, és átkaroltam. Sose szerettem, ha valaki szenvedett. A háború nem nekem való...
- Nincs semmi... - nyögte, és egy pillanatra azt gondoltam, hogy ez a régi Finnick. Az aki kedves volt hozzám.
- Nem értem mi történik veled! - suttogtam. Remegni kezdett. azt gondoltam fázik, mivel félmeztelen volt, ezért lekapcsoltam a köpenyemet, és a hátára terítettem.
- Furcsa dolgok. Amikor nem önszántamból változok át, az nagyon fájdalmas. - magyarázta nekem dőlve. Ekkor fura dolgok kezdtek történni. A mellkasa elkezdett tollasodni (!) és a köpenyt lelökve a lapockájára is tollak nőttek.
- Finnick! Inkább nem akarok démont látni. - ráztam meg a vállát.
- Késő. - morogta gyengéden. - Késő.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Vas. Aug. 26, 2012 6:05 am

Megéreztem a lányokat.
-Sziasztok!-mondtam komoran.
-Mi a baj?-kérdezte Violet.
Épp válaszolni akartam amikor újra elfogott az az érzés amit utoljára a Villora házban éreztem.
Hirtelen annyi gyűlölet volt bennem amennyi még soha.
-Kamilla?Jól vagy?-jött közelebb Violet .
-Soha jobban!-mondta egy hang.De nem az én hangom.És megragadtan Violet nyakát.
-Engedj el!-mondta riadtan.
-Soha!-mondtam újra az ismeretlen hangon.
-Kamilla Engedd el Violetet!-mondta Pervinka.
-Mondtam!!SOHA!!!!!!!!-mondtam és egy nagyon erős varázslattal a falnak löktem Vinít.
-Kamilla!Mit csinálsz?-kérdezte Babú.-Ez nem te vagy!Ez az a szörny!Lassan felemészt!
-És?!Végre önmagam vagyok!-mondtam.De Viní felkelt és egy kábító átkot küldött rám.
Így elengedtem Violet nyakát.Így ő Pervinka mögé futott.
Elkezdődött újra a harc bennem.Ismerős harc , ismerős ellenfél.
A kábító átok alatt vergődtem a földön.
Eszembe jutott minden.Az utolsó pillanat előtt,mielőtt feladtam volna ebből merítettem erőt.
Megnyertem ismét a csatát.Lassan kezdtem felkelni a kábulatból.Megkötözve voltam a barlang sarkában.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Vas. Aug. 26, 2012 8:45 am

- Finnick! - szólongattam és óvatosan megráztam a vállát. - Finnick! A szolgálók nagyon néznek... Mit mondjak nekik?
- Hogy takarodjanak. - nyögte, feltápászkodott és betámolygott a sátrába. - De nem is! Hozzanak valamit inni és enni! - szólt ki a sátrából.
Úgy döntöttem, hogy inkább én szerzek neki valamit. Elrohantam a saját sátramhoz, és a vacsorámat felkapva visszarohantam Finnickhez.
- Hússal sajnos nem szolgálhatok, de a táborban nem is valószínű, hogy találnánk... - léptem be.
Ott feküdt az ágyon, kezeit a tarkóján összekulcsolva, hatalmas fekete szárnyaival komótosan csapkodva, felkavarva vele a sátor padlóján letelepedett port. Felsikoltottam - a meglepetéstől, vagy a félelemtől? Nem tudom.
- Mit hoztál? - ült föl. Nem volt rajta ruha, de ágyékát és mellkasát fekete tollak fedték el a kíváncsi tekintetek elől.
- Hát... gyümölcsök, zöldségek. - néztem végig a tálcán. - Víz és egy kevés almabor.
- Pfuj! - kiáltott föl. - Nincs valami ehető dolog? - nézett fel rám, mire megvontam a vállam.
- Attól függ mit tartasz ehetőnek.
- Nyúlhús. Az finom. - nyalta meg a szája szélét, mire hegyes fogai kivillantak.
- De mi tündék nem eszünk húst! És sose vadászunk! - tettem le a tálcát. - A gyümölcsök is nagyon finomak! Ma ettél s almát!
- Igen, de akkor nem démon voltam. Kell az utánpótlás.. - csapott a hasára - a repülés nagyon kimerítő!
- Ma még nem is repültél! - horkantottam.
- Akkor hozol nekem valamit? - rebegtette meg szempilláit. - Ha nem akkor kénytelen leszek téged felfalni. - mondta. Felpattant és rám vetette magát, miközben morgott... vagy inkább dorombolt?
- Hozok! - kiáltottam, és próbáltam magamról letolni. - Hozok!
- Helyes válasz! - nevetett, felállt és felsegített a földről. - Siess kérlek. Éhes vagyok.
- Jó. - suttogtam és felvettem a tálcát. - Ezt elviszem. Én még lehet hogy meg fogom enni.
- Az almabort hagyhatod! - kapott a kupa után.

* * *

Mi tündék utálunk vadászni. Kioltani egy érző állat életét... Előre beleborzongtam. Hátha találok egy már beteg vagy döglött állatot.
Elbújtam a bokorban, és felhúztam az íjamat. Nemsokára egy fiatal őz tévedt arra.
- Sajnálom. - rebegtem könnyes szemekkel, és elengedtem a nyilat. Az őz nem szenvedett.
Odarohantam, és kitéptem a húsából nyilamat, megtisztítottam a vértől a fűben és hátamra vettem az őzet. Elindultam haza felé.
- Vadászni volt? - nézett utánam egy olyan kentaur asszony, akinek a fajtájából már láttam egy férfit és egy gyermeket. - Vadászni? Egy tünde! Micsoda világ! - morogta.
Szégyelltem magam, ezért fejemre húztam a köpenyem csuklyáját, és sebesebben lépdeltem Finnick sátra felé.
- Megjöttem. - húztam félre a sátor ajtaját.
- Végre! Azt hittem itt hagytál! - csapta össze kezeit Finnick. - Mit hoztál?
Ledobtam a földre az őzet, ő meg csillogó szemekkel odaugrott.
- Süssem, főzzem..? - ajánlottam fel. Több elkészítési módot nem nagyon ismerek.
- Nyersen eszem. - mondta és jóízűen beleharapott.
Ez volt az utolsó mozzanat amire emlékszem. Utána elájultam.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Vas. Szept. 09, 2012 7:36 am

-Lányok!Mi történt!-kérdeztem bágyadtan.
-Háát..-mondta Pervinka de akkora minden beugrott.
-Jaj Violet sajnálom!Nem voltam magamnál!-mondtam mikor feltörtek az emlékek.
-Tudom!Nem baj!-mondta halkan Violet.
-És Pervinka!Tőled is bocsánatot kérek!
-Semmi baj!De a te érdekedben most így maradsz!-mondta komolyan Pervinka.
-Miért?A csata!Saphira,Ében,Maszat!-kaptam föl a fejem.
-Jól vannak!Saphira talált magasabban egy barlangot és oda mentek!-mondta Babú.
-De nekem miért kell itt maradnom?-kérdeztem.
-A szörny!Bármikor eluralkodhat rajtad!Csak nem akarsz a csata közepén leszédülni Saphira hátáról!-mondta Pervinka.
-Persze Viní!-mondtam szomorúan.
-Hiram?Még mindig olyan bosszúéhes?-kérdeztem.
-Ezt te honnan tudtad?-kérdezte meglepődve Viní.
-Hahó!Hallom a gondolatokat és érzem,hogy ki gondolja!
-Jahh, persze!-mondta Pervinka.-Én meg Fairy Oak királynője vagyok mi?-kérdezte.
-Rendben!Most arra gondolsz,hogy én megzakkantam,és,hogy mi van Grisammel!
-Nem igaz!-mondta Pervinka.
Gúnyosan és kérdőn néztem rá.
-Tényleg?-kérdeztem.
-Na jó!Igen!-vallotta be Viní.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ginevra Martinotti Szer. Szept. 19, 2012 5:49 am

- GABRIEL MARTINOTTI AZONNAL HAGYD ABBA! - zengett az egész Különlegesek Törzse az üvöltésünktől. Sárkányaink rég kikeltek, közben meglett Gabriel sárkánya is, csak szegény Benjamin maradt sárkány nélkül. Gabrielláénak Moonlight lett a neve, az enyémnek pedig Starlight. Ugyanúgy néz ki mind a kettő, csoda, hogy meg tudjuk különböztetni őket, de hát, ha egyszer az én sárkányom, akkor csak tudom, melyik ő. Naponta játszunk velük és a tesóinkkal. Legtöbbet Gabriellel vagyunk, neki már nincsen barátnője. Kiderült Lunáról, hogy elf, így nem szerethetik egymást, de egyikük sem bánja. Nem lehetett akkor olyan nagy a szerelem kettejük között. Mostanában egyszer álmodtam Fairy Oakról, arról a csodás kis faluról. Most éppen dúlt a harc, majd változott a kép: minden csendes és nyugodt volt, elült a vihar, a csata eltűnt és a falu újra gyönyörű kis falucska lett. Nem tudtam eldönteni, melyik igaz. De mikor Gabriella is fölkelt és elmesélte álmát, akkor bebizonyosodott, hogy mi ebből az igaz. Nővérem, ugyanis csak a csata utáni részt álmodta meg. Csakis az lehet az igaz, csakis kizárólag. Most fogócskáztunk a mezőn és Gabriel éppen egy fehér virágot szórt a képünkbe. Meg tudtuk volna fordítani az irányát a virágnak a szél segítségével, de sokkal viccesebb volt leüvölteni bátyánk fejét. Még legalább három órát kinn voltunk, csak utána vettük észre, hogy besötétedett. A telihold gyönyörűen ragyogott az ég tetején.
- Lányok, menjünk haza! - szólt Gabriel. Éppen a házunk felé vettük az irányt, sárkányainkkal együtt, mikor előttünk egy ezüstszínű kapu nyílt meg.
- Ez meg mi? - érdeklődtem. Gabriel abban a pillanatban megbotlott egy kőben, belökött Gabriellát, Moonlightot, Starlightot és engem a kapun.
- Gabriel! - sikítottuk és még villámgyorsan elkaptuk, majd berántottuk őt a sárkányával együtt. Csak forogtunk, mígnem megérkeztünk, oda, ahová a kapu vitt minket.

***

A falu, ahova kerültünk gyönyörű volt. Az emberek kedvesek és mosolygósok. Gabriellával egyszerre kiáltottunk fel.
- Ez Fairy Oak!
- Honnan tudjátok? - értetlenkedett Gabriel.
- Hosszú - legyintettünk, majd elindultunk felfedezőútra.
Ginevra Martinotti
Ginevra Martinotti

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 11 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.