Fairy Oak Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerepjáték

+4
Ginevra Martinotti
Ismira
Violet- Sage
Valérie Hautel
8 posters

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Csüt. Jún. 21, 2012 11:03 pm

Miközben meséltem és sétáltunk egyszer csak Fehlia eltűnt.Megijedtem pedig nem vagyok ijedős fajta.
-Mi történt?-kérdeztem.
-Nem tudom!-mondta Ame.
-Én sem!-mondta Fahéj.
-Én sejtem!-mondta Hiram.
-Mi?Mi történt?-kérdezte Ame,Will és Fahéj.
Hiram szomorúan nézett rám.-Te tudod?-kérdezte.
-Nem biztos de ... az nem lehet!Még fiatal és egészséges volt!
-Igen!De megtörtént!-mondta.
-Várjunk!Ugye nem ...?-kérdezte Fahéj.
-Mi?Miről beszéltek csak nem.....-ekkor éles fájdalom hasított Ame oldalába!
-Mi történt?-kérdeztem megint félve.-Mi történik mindenkivel?
-Most már biztos.-mondta Hiram.-Fehlia meghalt!
-De...-mondtam.
-Nincs semmi szokatlan benne.-mondta.-Már rengetegszer halt meg és tért vissza!Biztos nem volt ez helyes így hát most meg kellett halnia!Végleg!-mondta kicsit könnyezve Hiram.
-Gyertek segítsünk Amenak!-mondta Fahéj.
-Jól vagy Ame?-kérdezte Will miközben kedvesét kezét fogta.
-Szerinted?- mondta kicsit fájdalmasan Ame.
Fél óra után Ame azt mondta már nem annyira fáj neki!
-Akkor menjünk aludni!Holnap meglátjuk mi lesz!
Így mindenki aludni ment.Már amennyire tudtunk.Ezt mind fel kellett dolgoznom:Megismertem egy kedves,bátor lány és 1 óra múlva már nincs az élők sorában.A többieknek még nehezebb lehet mert ők jobban ismerték!Főleg Hiram!Ő szerette és egyszer már meg is kérte a kezét!Ezt onnan tudom,hogy a kórházban mesélte.Végül gondolkozás közben elaludtam Saphira mellett és Ében meg Maszat mellett.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Jún. 22, 2012 12:41 am

Álmatlanul ültem egy fa tövében. Fehlia...
Hirtelen felpattantam és Will táskájához rohantam. Elkezdtem turkálni benn, és a legalján megtaláltam mait kerestem - a virágomat.
Hervadt, barna szirmai könnyet csaltak a szemembe. Óvatosan kezem közé vettem. Fehliából nem maradt hátra semmi, amit eltemethettünk volna. Csak az emlék, de az sem végleges...
- Saphira! - suttogtam a sárkánynak. Ő felkapta a fejét és méregetni kezdett. - Csak.. Csak azt szeretném tudni, hogy van-e a közelben valami víz...?
Okos fejével bólintott és kék, pikkelyes nyakát egy irányba fordította.
- Köszönöm.
Elindultam a megadott irányba, nemsokára egy kis ösvényt is találtam. A közelben gyors folyású patak vágott utat magának a különböző színű sziklák között.
- Fehlia, tudom, hogy hallasz.. Én csak... Ó, Fehlia! Nagyon szerettelek! - motyogtam, és a virág szirmait egyenként szétmorzsoltam és a patakba szórtam. - remélem nem sértődsz meg ennek a szerény búcsúnak a láttán. - erőltettem mosolyt a számra.
Miután végeztem visszamentem a táborhoz. Hiram és Fahéj összekapaszkodva ültek a tűz mellett. Szegény Hiram!
- Nem tudtok aludni? - kérdeztem.
- Ha tudnék is akkor se akarnék. - morogta Hiram. Sóhajtottam, és leültem a tűz másik oldalára.
- Nagyon nehéz, igaz?
- Nem is tudod mennyire! - kiáltotta fájdalmasan Hiram, és térde közé hajtotta a fejét. Miután újra felnézett folytattam.
- Tudom milyen. De Fehlia szerinted azt akarná, hogy úszkálj a Bánat Tavában? Nehéz. Nagyon nehéz nekem is!
- El is felejtettem... Neked biztos még rosszabb mint nekem!
- Ez nem igaz. Bár fizikai fájdalmat okoz, de titeket erősebb kapocs kötött össze. Szerettétek egymást...
- Azt ne mondd, hogy ti nem szerettétek egymást! - kerekedett el Fahéj szeme. Kuncogtam.
- Dehogynem. Csak nem úgy. Ha már itt tartunk, hol van Will? - néztem körbe.
- Odébb ment. Azt hiszem arra...- mutatott Fahéj bánatosan egy pontra. Megköszöntem és elindultam megkeresni.
- Will? - suttogtam.
- Itt vagyok. - morogta. - Olyan rossz, hogy nem is ismertem Fehliát! Pedig ti is olyan... izében voltatok.
- Aha. Még én sem tudom a nevét. De valószínűleg nem is fogom. De nem bánom. Az mindig csak bajba sodort. - mosolyogtam keserűen.
- Minket is Gideonnal. - emlékezett vissza mosolyogva Will. Hirtelen felnevetett.
- Mesélj! - mondtam szinte parancsoló hangon, és leültem mellé. Átkarolt és mesélni kezdett...
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Pént. Jún. 22, 2012 1:09 am

Miközben aludtam hallottam valami beszélgetés félét.És Saphira állandóan böködött és keltegetett.
-Jó kelek!-mondtam neki.
-Végre!Nagyon szomorúak a többiek!Miért nem mész te is oda?-kérdezte.
-Rendben!Megyek.Úgy sem tudnék vissza aludni.Te is jössz?-kérdeztem.
-Jövök!Csak segítesz felrakni ezt a két álomszuszékot a hátamra?-bökött a fejével Maszat és Ében felé.
-Szívesen segítek!-mondtam és óvatosan nyúltam cicám alá és felraktam Saphira hátára.Aztán ugyanazt megcsináltam Maszattal.Aztán odamentünk a többiekhez a tűzhöz.
-Na,hogy vagytok?-kérdeztem.
A többiek furcsán néztek rám.
-Na jó tudom ez nem a legjobb kérdés!-mondtam.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Pént. Jún. 22, 2012 1:56 am

A szemem előtt minduntalan elhomályosult a világ. Könnyek szöktek a szemembe, de villámgyorsan letöröltem őket, nehogy Hiram észrevegye, hogy sirok.
-Ne tartsd vissza őket - suttogta hirtelen bátyám, mire felnéztem Rá.
A tábortűz fénye megvilágitotta elgyötört, könnyes arcát.
-Mi... Miről beszélsz? - kérdeztem rémülten.
Talán észrevette, hogy sirok?
-Tudod Te azt jól - nézett le rám fáradt, szomorú, de gyöngéd mosollyal. - Miért tartod vissza a könnyeidet?
Lesütöttem a szememet.
-Mert az a gyengeség jele - suttogtam. - És egy Sötétség Boszorkány nem lehet gyenge.
Hiram felnevetett. Nem gúnyosan, hanem inkább... kedveskedően.
-Az, hogy Sötétség Boszorkány vagy, még nem jelenti azt, hogy nem szabad sirnod vagy elérzékenyülnöd - magyarázta és óvatosan megsimitotta az arcomat. - Én is hányszor sirtam már! Emlékszel?
Hogyne emlékeztem volna!
-De... Te attól még erős vagy - mondtam. - Én viszont kicsi, gyenge kislány vagyok.
-Ne mondd ezt, kérlek! - emelte meg a fejem az államnál fogva Hiram. - Nem bűn az, ha megsiratsz egy hozzád nagyon közel álló személyt!
Lesütöttem a szemem, de bátyám kényszeritett, hogy nézzek Rá.
-Megértetted? Ettől még valódi Sötétség Boszorkány maradsz, ne félj! - végre elengedte az arcomat.
Bólintottam és szabad folyást engedtem könnyeimnek. Furán sirok. Hangtalan, de heves. Még sokáig ültünk igy egymás mellett, aztán megérkezett Ame Willel és Kamilla, az állataival együtt.
-Na, hogy vagytok? - kérdezte.
Furán néztünk Rá, mire azonnal észrevette magát.
-Na jó, tudom, ez nem a legjobb kérdés - sóhajtotta és leült a körünkbe.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Pént. Jún. 22, 2012 4:10 am

/Valérie/
Könnyedén landoltam egy terebélyes fa ágán, hangtalanul, még egy levél sem rezdült. És füleltem, a Főnök azt mondta, hogy errefelé is nézzek körül. Végül is itt is lehetnek menekültek a falukból. Hirtelen hangokra, pontosabban nyöszörgésekre lettem figyelmes. Gyorsan egy másik fára huppantam át.
- Áhá! - susogtam, mikor megpillantottam a társaságot. - Ez túl könnyen fog menni.
Azzal leugrottam a tölgyről, pontosan a hátuk mögé.
- Mi volt ez? - rezzent össze az egyik lány.
- Mi az Ame? - kérdezte az őt átkaroló fiú.
- Van valami a hátunk mögött.
Erre mindenki felém fordult és én pedig összekulcsolt kézzel kacagtam az arcukba.
- Jajj! Van valami a hátunk mögött! Jajj! - hangom erősen lenéző volt.
- Ki vagy te? - ugrott fel a másik fiú.
- Hautel első tiszt a Rettenetes 21- től, örvendek! - még mindig nem hagytam abba a nevetést. - De ha már ennyire érdekel ki vagyok, gyere csak közelebb!
A jobb karommal a fiú felé mutattam, aki abban a pillanatban akarata ellenére felém jött, végül pedig megragadtam a nyakát.
- És mond csak fiacskám, mi a te neved? - kérdeztem széles mosollyal.
- Hiram... Hiram James Villora!
- Rendben Villora fiú, neked most véged!
A karomból egy kis fénycsóvát lőve, kötelet idéztem a fiú nyakára, szinte már majdnem megfojtotta.
- Neeeeee! Hiramot neeeee! - állt fel egy újabb lány.
- Faaahhhhhéjjj haaaggyddddd - nyöszörögött Hiram.
- Dehogy hagyom! - üvöltötte a kislány. - NECO!
Azonban a varázslat elporladt, mielőtt hozzám ért volna.
- Gyermekem! Azt hitted, hogy egy ilyen kis semmiséggel elintézhetsz egy tisztet? Ne röhögtess már! Még gondolatban is tudtam semlegesíteni - már a barna hajam is belerezegett a kacagásba, de a zöld szemeim még mindig élesen figyelték a jelenlévőket.
Fahéj arcán a düh felforrósodott.
- Most meghalsz!
Én pedig a képébe röhögtem.
- Inkább te fogsz térdelni előttem!
A kezemmel a térdére mutattam, ő pedig kenytelen volt engedelmeskedni. A lány és a fiú erősen küzdöttek, de én nem engedtem.
- Ó Fahéj Most veled is végeznem kell!
A karjaimat fölemeltem és egy vörös fénycsóvát küldtem Fahéjra és Hiramra. Úgy gondoltam a többieket majd később lerendezem...


Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Pént. Jún. 22, 2012 5:01 am

-Úristen!Valérié tiszt!Emlékszel Saphira?Mármint rá!-mondtam és közben a tiszt felé böktem a fejemmel.
-Persze!Állandóan elzáratott tőled minket!És mindig hihetetlen nehéz repülési gyakorlatokat kellet csinálnom!Ha meg nem sikerült akkor nincs vacsora!Mert mindig este csináltatta velem!-mondta.-Hogy felejthetném el!-mondta hozzá.
Valiérié meghallotta Saphira Morgását.Már majdnem megfordult de mégsem.
-Valérié hagyd abba!ENGEDD EL ŐKET!!-lassan már kiabáltam Valériére.
-Ez a hang ismerős!-mondta és megfordult.-Kamilla altiszt!Milyen régen láttalak!-mondta.
-Sose voltam önszántamból altiszt ezért ne szólíts így!És hagyja békén Őket!-mutattam Fahéjra és Hiramra.
-Miért?Mert a barátaid?Érdekes nálunk nem voltak barátaid!És kemény voltál mint a kő!
-Az csak azért volt mert a Rettenetes 21 manipulált!Az nem én voltam!Felejts el!Sose ismertél igazán csak 1 napra láttad a valódi énem.-mondtam.-Akkor is a börtönben!
-Mi?-mondták barátaim.
-Igen!Akkor én voltam a börtönőre!-szívós lány volt az nem kétség!-mondta.
-Hát akkor semmit sem változott!-mondták barátaim.
-Mi?Hisz szerintem most elpuhult!DE megnézhetjük !Azzal rengeteg átkot szórt rám !ÉN meg az összes elől elugrottam!És amikor nem figyelt egy gyors kábító átkot szórtam rá!Így elájult.


A hozzászólást Kamilla Evans összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 09, 2012 3:38 am-kor.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Jún. 22, 2012 5:10 am

Nagyon megijedtem a hirtelen előbukkanó "látogatónktól". Minden bizonnyal ezzel tisztában is volt, mert bőszen mosolygott felém.
Hiram és Fahéj - remélem nem holtan - a földre kerültek, miután egy - gondolom igen erő, én ehhez nem értek - varázslat találta telibe őket.
- Ki lesz a következő? - kacagott. A hangja elbűvölt volna, ha épp nem azt fontolgatta volna, hogyan végezzen velünk.
Alig kaptam levegőt. - Ő.. Őket már...?
- Nem. - mosolygott. Bár ezt inkább fintornak nevezném. - Ők varázstudók.
Willre néztem. Visszanézett és nagyot nyelt. Mi nem vagyunk azok.
A nő/lány diadalmasan hátracsapta fejét félelmünk láttán és nevetni kezdett. - Ti nem vagytok azok, igaz?! Haha! Nembűvölők vagytok! - kacagott, de nevetésében undor volt.
- Nem tehetünk róla! - hápogtam, de azonnal megbántam, mert szúrós tekintettel mért végig.
- Hallgass! Tanulj tiszteletet! - majd újra nevetni kezdett.
- Ez szerintem nincs teljesen magánál...- súgta a fülembe Will. Will! Úgy kapaszkodtam belé, mint egy mentőövbe.
- El ne eressz! - könyörögtem.
Kamilla eközben csodálkozva méregette a nőt/lányt. - Valérie? - kérdezte bizonytalanul.
- Honnan tudod a nevemet?! - fordult felé ingerülten. - Remélem nem valami Lovas (mármint sárkánylovas) trükk, hogy belebújsz az elmémbe! Pfuj! - köpött a sárkány felé. Merész... Azán ráismert. - Kamilla altiszt! Haha! - nevetett, majd arcára elismerés ült ki. - Micsoda eszes lányka! Beálltál közéjük! - és megpaskolta a vállát.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Pént. Jún. 22, 2012 5:27 am

Kábítóátok! Ez az amiben Kamilla altiszt kiváló, csakhogy Engem nem lehet csak úgy lerázni. Ha nincs más jöhetnek az illúziók.
- Illuza! - suttogtam.
És az illúziókép elő is jött. Tehát most a volt tiszt azt hiszi, hogy elkábított. Így most láthatatlanul, megtámadhatom. Hangtalanul surrantam a háta mögé és egyenesen céloztam a karommal, a lány körül egy láthatatlan háló alakult, az én hálóm, amelyet csak én szethetek szét. Ezzel az illuzió szertefoszlott.
- No jól van! Mára végeztem. Meghagyom az életeteket! De az altiszt velem jön.
Azzal a hálót magammal húzva eltűntem a helyszínről.

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Pént. Jún. 22, 2012 5:40 am

Hihetetlen! Elment! Csak úgy futni hagyott! Csak... Kamillát magával vitte. Saphirával, és további két állatkájával együtt.
Fahéj és Hiram feltápászkodtak a földről.
- Minden rendben? - kérdeztem aggódva Fahéjtól.
- Jól jönne most egy fény boszorkány segítsége... - ropogtatta meg a vállát. - Szörnyen fáj.
A szívem a torkomban dobogott. Nem tudok segíteni... Én nincs köztünk fény boszorka... se mágus. ajkamat biggyesztettem. Miért vagyok nembűvölő?! /Ezt nem azért mondom, hogy adjatok Ameliának erőt. Ne merészeljétek. Smile Köszönöm./
- Jaj,.. Ame, bocsánat. Én nem tudtam, hogy ennyire a szívedre veszed...- mentegetőzött Fahéj.
- Semmi gond. - legyintettem. - Szerintetek miért engedett el minket?
- Játszani akar velünk. - jelentette ki Hiram. - Elfutunk, ő előkerít. Aztán megint elenged. Közben mély sebeket hagy rajtunk. Megijeszt, vagy esetleg fizikailag bántalmaz.
- Tehát, tesz róla, hogy hosszú és fájdalmas halálunk legyen. - fejezte be Will a gondolatot. Hiram bólintott.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Pént. Jún. 22, 2012 9:36 am

/Valérie/
Könnyedén landoltam a főhadiszálás előtt. Egy hatalmas hegybevájt fehér, téglalapalakú épület előtt. Széttártam a karjaimat, erre a testemet sárga örvény vette körül, beléphettem hát. Abban az esetben ha nem lettem volna a belépésre jogosult, akkor piros örvény vett volna körül és egy sötét cellába lennék bezárva. Leadtam a foglyokat és beléptem az előcsarnokba.
- Jó napot Főkapitány asszony! Örülünk, hogy ismét visszatért! - hajolt meg előttem egy harmad tiszt, egy bizonyos Adam Syllay.
- Mégis milyen Főkapitány? - torpantam meg.
- Siessen a Főnök már várja.
Azonban én nem siettem, látszólagos nyugalommal igyekeztem.
- Mégis mire véljem ezt a Főkapitányos storyt? - rontottam be a Rettenetes 21 ajtaján.
- Adel Fatime Vour'sa volt Főkapitány elárult minket - válaszolt azonnal. - A menekültek mellé állt, becsléseim szerint a Zengerdőben tartózkodik.
- És én lennék az új Főkapitány?
- Természetesen, hiszen azon kevesek közé tartozol, akik saját maguk akaratával irányítják a testüket.
- Ez megtisztelő Greg, de nem hiszem, hogy...
- Elég legyen! Így lesz is kész! - szakított félbe.
Rendben, szóval Főkapitány lettem (azért fura, hogy első tisztből lettem Kapitány méghozzá Főkapitány, különös, hogy nem is voltam Hadnagy), tehát akkor rendezem a pozíciómat.
Nos, van Greg/"Főnök"/, aztán jövünk mi hárman Főkapitányok. Az 1, csapaté vagyis én, és a 2, meg a 3, következik a hét sima Kapitány ezzel meglenne a 10 csapat. Minden Kapitánynak (beleértve minket a Főkapitányokat) van egy Hadnagya és minden Hadnagynak van két első tisztje, azoknak van három másodtisztje és azoknak van négy harmadtisztje és elszórtan vannak még altisztek, vagyis vezetők pl.: börtönvezető. No, lássuk csak...
- ÁÁÁÁ ez zavaros! - fejeztem be a gondolatmenetemet.
Greg (jó szólítom Főnöknek) zavartan tekintett rám, most is álcát viselt mint mindig. Legalább akkor levehetné amikor én vagyok itt! Áh hagyjuk!
- Visszahoztam Evanst, megyek megnézem! - fordultam sarkon.
A börtöncellák mellett elhaladva, jó érzéssel töltött el, hogy Kamilla Evans Altiszt még nem tudja ki az új Főkapitány...

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Pént. Jún. 22, 2012 9:43 pm

Nem tudom hány órája vagyok itt!A kaja pocsék!Még mindig!De most nem száll belőlem fekete füst legalább!Saphirát Ébennel és Maszattal együtt egy nagyobb cellába vitték!Én meg itt sínylődök!Nagyon rossz.Néha dúdolok,ha meg nincs senki a közelben egy kicsit énekelek.A táskáim nagy része szóval minden Saphiránál van.Saphirával szoktam beszélni.Többiekkel nehezebb mert velük nincs olyan különleges kapcsom .
-Kapocs!Hát persze!Még van egy kettő a zsebemen.De persze nem lehet kinyitni mert a Rettenetes 21 varázsai nagyon erősek!Amikor Altiszt voltam akkor tiszteltek.De nem engem tiszteltek hanem a manipulált énem.Már majdem előléptettek és azt mondták meg fogok lepődni,hogy magasabbra fogok kerülni a többieknél.Szóval mondjuk én másodtiszt lennék ők meg harmadtisztek.Nagy jövőt jósoltak nekem .Csak manipulálni kellett volna állandóan.Egy idő után le akarták venni rólam a manipuláló átkot.-gondolkodtam.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Pént. Jún. 22, 2012 10:56 pm

/Valérie/
Végül elértem a megfelelő cellát, és megálltam előtte. Evans felnézett rám.
- Valérie első tiszt?
- Ez most nem talált, ugyanis már nem első tiszt vagyok.
A lány fölállt és közelebb lépett hozzám, én egy széles mosolyra húztam a számat.
- Szólíts ezentúl Főkapitánynak - mutattam a kék fejkötőmre.
- Mit akarsz tőlem? - szorította össze az ujjait.
- Állj újra közénk!
- Soha!
- Rendben - mondtam. - Én tudok várni.
Aztán könnyedén távoztam a helyszínről. Leültem az íróasztalomhoz és elkezdtem csinálni egy kis papírmunkát.
- Főkapitány! Főkapitány! - rontott be Daniel Hacama Hadnagy a 2. csapatból. Furcsa volt látni, hogy nemrég még én voltam az ő beosztotja, most meg ő az enyém.
- Mi az? - kérdeztem föl se nézve a munkámból.
- Kamilla Evans volt Altisztet az előbb Adel Fatime Vour'sa volt Főkapitány megszöktette.
- Hogy mi? - pattantam föl. - Egy percre kiteszem a lábam a börtönből és máris minden a fejetetejére áll?
A Hadnagy összekuporodott félelemtől.
- Azonnal indulnom kell! Takarodj az útból!
A következő pillanatban a Zengerdőben tűntem fel, meg kell találnom az árulókat, mielőtt megtalálják a menekülteket és segítenek rajtuk! Csak tudnám, hogyan szöktette meg Evanst Adel?

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Violet- Sage

Témanyitás  Violet- Sage Pént. Jún. 22, 2012 10:59 pm

Már nagyon régóta repültünk a főnixszel. Ez alatt az idő alatt egyre bizonyosabb lettem abban, hogy barátaim bajban vannak. Már második napja szálltunk . A szél egyre több viharfelhőt sodort felénk. Szerencsére védőburok védte a főnixet és minket így nem áztunk el. Aztán... aztán végre megérkeztünk egy csodálatos helyre , egy másik dimenzióba. Itt tündérek, sellők,nímfák,dzsinnek,elfek,törpék, tündérmanók, sárkányok és szellemek élnek. Aztán körülnéztem és megláttam egy lányt,Liliomot.
- LILIOM!- üvöltöttem, mire ő megfordult.
- Violet?! - futott oda hozzám-Hát ti?
- A főnix hozott ide a többi gyerekkel. A falu már nem volt biztonságos.
- És a felnőttek? Apa és anya?
- Ott maradtak harcolni. Csak a kísérők jöhettek velünk. De van még egy rossz hírem. Járvány tört ki a faluban. Nagyon sokan meghaltak. A polgármester is elkapta,de neki sikerült felépülnie.
- Apa vagy anya elkapták?
- Nem.
- Huhh.
- A kis Sophie viszont elkapta. És nagyon rosszul van. Egyre romlik az állapota.
- Jaj,szegény
- Liliom! A többiek hol vannak?
- A Zengerdőben , valahol.
- Meg kell keresnünk őket, nagy bajban vannak!
- Akkor azonnal induljunk!
Megkértem a főnixet,hogy gyorsan vigyen minket a Zengerdőbe. Szerencsére megtette ezt a szívességet, és nem sokkal később már az erdőben barangoltunk. Sötét volt. Éjszaka. Kicsivel később tábortűzre lettem figyelmes. Rögtön szóltam Liliomnak , és arrafelé vettük az irányt. A tábortűznél négy alak ült: Ame,Fahéj,Will és Hiram. Mikor megláttak minket , meglepődött arcotokat vágtak. Aztán nagyon megörültek nekünk.
Violet- Sage
Violet- Sage

Hozzászólások száma : 36
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Szomb. Jún. 23, 2012 11:28 pm

-Ha még egyszer meglátom ezt a Valérie Hautelt, én esküszöm, hogy... - dühöngtem.
Fel-alá járkáltam a tábortűz körül, ökölbe szoritott kézzel és szikrázó szemmel.
-Nyugalom, Fahéj, nem történt semmi - nyugtatgatott Ame, Will karjainak rejtekéből beszélve.
-Nem történt semmi? Nem történt semmi?! - kiáltottam fel hirtelen. - Még soha, senki nem sértette meg ennyire a Villorák becsületét!
-Ne izgulj, majd visszadjuk Neki! A megfelelő időpontban - kacsintott Hiram.
Én meg majd' felrobbantam a méregtől.
-Hát, remek! Kamillát elhurcolják. Liliom még mindig nincsen meg. Fehlia meghalt. A Rettenetes 21 tartja rettegésben a falu lakóit. Milyen világot élünk? - huppantam le a földre szomorúan. - Mi pedig csak itt ülünk, és várjuk a csodát. Mit ne mondjak, óriási!
-Nézd! Ott vannak! - hallottam ekkor egy ismerős hangot.
Egy igen ismerős hangot.
-Violet-Sage? - kérdeztem óvatosan és megfordultam.
Valóban Ő volt az. Egy fenséges főnixen lovagolt és mögüle ekkor bukkant ki egy fej. Egy lány feje. Egymásra néztünk. Mintha tükörbe néztem volna...
-Liliom - suttogtam elhaló hangon és a szemem megtelt könnyel.
Az öröm könnyeivel. Ikertestvérem leröppent a madárról és nyilegyenesen száguldott felém a levegőben. Ölelésre nyitottam a karjaimat, és úgy éreztem, mindjárt felrobbanok a boldogságtól. Lil feldöntött és a földre hemperedtünk.
-Fahéj! Fahéj! - kiabálta boldogan.
-Liliom, édes húgocskám! - válaszoltam, az örömtől akadozó hangon.
Úgy ölelük egymást, mintha most látnánk egymást utoljára az életben. Pedig nem igy volt. Mikor kibontakoztunk az ölelésből, Hiramon, Ame-n, majd Willen volt a sor, hogy lehengerlő ünneplésben részesitsék ikertestvéremet.
-Köszönöm! Mindent köszönök! - suttogtam Violet fülébe, amikor Őt is megöleltem.
Mikor csillapodtak a kedélyek, leültünk a tábortűz köré, és elmeséltem, mi történt velünk, amig nem voltak velünk.
-... és most már az egész történetet tudjátok - fejezte be Ame a mesélést.
Ebben a pillanatban megcsörrent a bozót. Rémülten ugrottunk fel. Én már lélekben felkészültem rá, hogy Valérie az, de szerencsére tévedtem. A bokrok rejtekéből Kamilla lépett elő, elmaradhatatlan állatkái kiséretében. De ezúttal valaki más is Vele volt. Rá is kérdeztem a dologra, miután köszöntöttem a lányt.
-Ki ez? - biccentettem az ismeretlen felé.
-Adel Fatime Vour'sa - felelte. - Ő mentett ki a börtönből.
Bólintottam, jelezve, hogy megértettem. Még egy szövetségessel több. Remek.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ismira Szomb. Jún. 23, 2012 11:43 pm

- Heló. - mondta félénken ez a bizonyos Adel Fatime Vour'sa.
Fahéj mosolyogva biccentett neki. - Azt hiszem mindenki kíváncsi a történetetekre. - mondta Kamillára nézve.
Kamilla belekezdett, gyorsan elmagyarázta, hogyan vitte el Valiére a Rettenetes 21 táborába, hogyan zárta börtönbe, azt, hogy Valiéret előreléptették és persze azt, hogy hogyan segített neki megszökni Adel. Itt hálásan mosolygott rá.
- Mi okod volt arra, hogy kiszabadítsd? - kérdezte Will. Még mindig kicsit bizalmatlan volt a lányhoz.
- Én... Nos... - dadogta Adel.
- Elárulta a Rettenetes 21-et! - suttogta büszkén Kamilla. - Nagy bátorság kell hozzá! Ha nem jövünk el, lehet, hogy már kivégezték volna!
Adel a nyakához kapott és megdörzsölte. - Gondolom megértitek, ha azt mondom, hogy még nem akarok meghalni.
- Kinek árultad el őt? - tette fel a következő kérdést Hiram.
- Hát, az van, hogy a Rettenetes 21-nek vannak... Szóval van 3 "világ" , ugye az Övé, egy nőé, meg egy harmadik. Erről sajnos nem sokat tudok. Szóval, ők hárman, nem mindig voltak békében. Csak akkor fogtak össze, amikor közös ellenséggel kerültek szembe. Őket nagyjából már visszaverték, a menekültek az erdőkben, és a világok között bujkálnak. A Rettenetes 21 viszont, megszegve a szerződésüket, a nőre akar törni. Neki sose elég, és most őt, meg a világát szemelte ki áldozatul. Tehát, visszatérve a témához, a közös ellenségeik közül még vannak életben, ők ugye a Menekültek. Nekik árultam el.
- És kik ezek? Mármint mifélék? - faggatta kíváncsian Fahéj. - Varázslók? Vagy Nembűvölők?
- Egyik sem. Nem... emberek. Vannak köztük tündék, sárkányok, Lovasok - sárkánylovasok természetesen....
- Én sok ilyennel találkoztam! - kiáltott fel Liliom. - Meg Violet is! Ott volt, látta! Egy másik világ! Onnan üzentem Fahéjnak!
- Úgy tűnik te is meglelted az átjárójukat. Csak azok léphetnek át rajta, akiknek tiszta a szíve. Vagy akit beengednek a tündék. Nagyon sokat dolgoztam azért, hogy bejuthassak...
- Te is ott mentél át?! - nézett rá Liliom.
- Igen. De nem olyan simán mit te.
- Mi egy főnixen mentünk át oda. - jegyezte meg Violet.
- Főnixből sok él ott. Ők tudják, hogy ki jó és ki rossz. Ritka az olyan, hogy egy emberben megbíznának! Úgy tűnik, nektek sikerült elnyernetek a bizalmát.
Violet és Liliom egymásra mosolyogtak, és hátranyúltak megpaskolni a főnix hátát.
Ismira
Ismira

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2012. Apr. 03.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Vas. Jún. 24, 2012 12:07 am

Miközben beszélgettünk Liliom észrevette a sárkányom.
-De szép-mondta és meg akarta érinteni Saphirát,de a sárkányom elhúzta a nyakát.
-Na,nem bánt.-mondtam.-Ő Liliom!Nem emlékszel.-kérdeztem.
-De emlékszem.Csak mindenki meg akar fogni!Amióta újra láttam Valériét azóta nem bízom abban akit nem vagy régen láttam!-mondta Saphira.
-DE ő jó!Hisz ő Liliom!Volt a szülőföldeden!-mondtam neki és megsimogattam.
-A tiéd is!Nem emlékszel?-mondta.
-De!De én csak ott születtem!-mondtam.
-És éltél ott 10 évet!-mondta.
-Igen!Na és?-mondtam.
-Olyan szép!-mondta ismét Liliom de most meg is simogatta Saphirát.
-Köszönöm!-mondta Saphira és kihúzta magát.
-Azt mondta köszöni!-mondtam Liliomnak.
-Te is hallod?Minden Lovas hallja a sárkánya szavát mármint a gondolatait?-kérdezte.
-Igen!De én még hallom is a gondolatokat!Így tudok beszélni a többi állattal!-mondtam.-Meg azt mondják köztünk mélyebb a kapcsolat sokkal mint másnál!-mondtam ismét.
-Aha!-mondta érdeklődve Liliom.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Vas. Jún. 24, 2012 9:45 am

/Valérie/
Gyorsan de hangtalanul ugráltam a fákon, de közben mérhetetlenül dühös voltam.
- Ezek a barmok! Mindent elrohantanak! És ki állítsa helyre? Hát persze, hogy én! Ebből már rohadtul elegem van!
Egy nagy ugrás, is már is a levegőben lebegtem, csakhogy valami megzavarta a kilátást.
- Mit keress it ez a szar köd? Pont most! Csak én lehetek ilyen szerencsétlen! - szitkozódva szétoszlattam, de a jelenség mindutalan visszatért.
Ismét egy tölgyre ugrottam, és folytattam a csapatunk lebecsmérlését. De tudtam minél több időt töltök hasztalanul, annál nagyobb az eséje annak, hogy az árulók megtalálják a menekülteket. És talán már ebben a pillanatban is együtt vannak, nagyon remélem, hogy nem, mert nincs kedvem lerombolni a Zengerdőt. Ha bedühödve harcolok, annak senki nem szokott örülni, különösen az ellenfelem nem.
- Ez meg mi? - fékeztem hirtelen, de annál felvidultabban.
Az egyik fa ágai között, egy zöld, sárkány alakú medált találtam, aranylánccal, ez Adel erejének a forrása, biztosan elvesztette a menekülés közben.
- Ez a barom! Enélkül nehezen fog tudni harcolni! - kuncogtam és elrejtettem magamnál a tárgyat. - Sőt! Nem is tud így harcolni!
- Mi ez a vigadalom Rie drága? - csapta meg a fülemet egy nagyon ismerős hang. - Ne mondd, hogy nem emlékszel rám pöttöm!
Ekkor eszméltem fel a lefagyásból. Már, hogy ne emlékeznék rá?
- Engem csak ne nevezz pöttömnek... Czecil Routsu!


Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Hétf. Jún. 25, 2012 5:12 am

Miközben még mindig beszélgettünk egyre jobban aggódni kezdtem.Valami gonosz, a gondolataival elárasztotta a Zengerdőt.Szitkozódott és csak szitkozódot az árulókról meg a menekültekről.Ez csak Valérie lehet!Ezt el kell mondanom a többieknek!De most talált valamit.Úr isten!Adel medálja!Nem az nem lehet!
-Adel megvan még a nyakláncod?-kérdeztem egy kicsit megijedve,mert az a medál hatalommal bír!
-Persze!-mondta a lány és már nyúlt is a pólója alá,hogy előhúzza de,ekkor gyorsan visszahúzta a kezét!-Nincs itt!-mondta kétségbeesettem Adel.-Akkor hol hagytam?-kérdezte.
-Beakadt egy fa ágába amikor a fákon mentünk!Így Valérié az előbb megtalálta!-mondtam.
-Te ezt honnan tudod?-kérdezte Violet.
-Mert hallom a gondolatokat!-mondtam gyorsan,éppen érthetően.-De ez most nem érdekes!-mondtam határozottan.-Én elmegyek,megkeresem Valériét és a medált és visszahozom!-mondtam dühösen.-Saphira velem jön és aki még akar!-mondtam egfy kicsit kioktatóan.-Ébent és Maszatot itt hagyom ha valaki marad!Ha nem akkor ők is jönnek.-szögeztem le!-Akinek van diamónja az lehetőleg hívja ide,hogy segítsen!
-Minek ennyi előkészület?-kérdezte Liliom.-Ez csak egy lány.
-Ne becsüld le Valériét!-mondtam.-Sokkal többet tud mint hinnéd!-fejezte be Adel.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Hétf. Jún. 25, 2012 6:38 am

/Valérie/
- Ah, minek így leordítani egy régi jó barátot? - veregette meg a vállam Czecil.
- Te sohasem voltál a barátom - mondtam hűvösen. - És különben is mit keresel itt?
- Csak vándorolgattam, mint mindig - rángatta meg a vállát.
Leültem egy faágra és teleszívtam magam frissítő levegővel, hisz tudtam, hogy ez a nyugalom nem sokáig fog tartani, Adel hamarosan észreveszi, hogy eltűnt a medálja és megint harcolok, megint minden kezdődik előről. Szomorúan sóhajtottam egyet.
- Akarsz beszélgetni? - ült le mellém Czecil.
- A régi szép idők... - kezdtem bele. - Greg egy szelíd, de gondoskodó ember volt, mindenki szerette, különösen én mert ő volt a világ legjobb bátyja! Ugyan akkor én még csak hat éves voltam és mi pedig koszos kis kölykök voltunk, akiket megvetettek a felnőttek. Ő akkor volt 17 éves és ő volt a vezetőnk. Minden bajtársunk vakon követte és boldogok voltunk. De bennem volt egy kis rettegés mindig, féltem, hogy 18 éves lesz és akkor... - itt megálltam. - ... és akkor elragadja a Rettenetes 21 átka! Az az átok ami évezredek óta a családunk elsőszülöttjét megszállja, és átveszi felette az uralmat. De reménykedtem abban, hogy azért, mert már nem vagyunk nemes gyerekek, hisz az anya magunkra hagyott, akkor nem lesz hatásos... de tévedtem, amint betöltötte a 18 éves kort megőrült és az én álomvilágom szertefoszlott. Ennek ugyan már 8 éve és azóta minden kívánságát teljesítem, ezért hatalmas erőre tetten szert. (Tökéletesen elsajátítottam a Fény, illúzió és gondolat erőmágiát, és erősítettem a közelharcot.) Reméltem, hogy hátha egyszer vége lesz, de mostmár iszonyatosan elegem van! - legszívesebben sírtam volna, de visszatartottam. - Az évek során megerősödtem és bármien csapás ért nem sírtam, nyugodt maradtam. De a türelmem már fogyóban van!
Czecil csak mosolygott mellettem.
- Nehéz elhinni, hogy csak 14 éves vagy és ennyi csapás ért! Bár az, hogy pöttöm vagy nem illik a jellemedhez! - a társam hangjában egy kis gúnyt éreztem.
- Először is én 16 vagyok! Másodszor engem csak ne gúnyolj vagy kinyírlak! - pattantam fel hirtelen. - Már régen volt, hogy te is a bajtársam voltál a porban! Már nem érzek irántad annyi tiszteletet mint régen, amikor még felnéztem rád Mester!
Ő még szélesebbre nyújtotta mosolyát és így szólt:
- Én bennelennék egy kis párbajban, de most más is vár rád.
Ekkor ugrott le sárkányáról Kamilla Evans.
- Add vissza a medál! - mondta.
- Most nem vagyok jó hangulatban, szóval ezt hamar elintézem! - sóhajtottam.
Fölemeltem a jobb kezem és Kamilla fejére mutattam. Azonnal térdrerogyott a fájdalomtól, aztán emeltem a két karom, amiből egy hatalmas fénycsóva jött ki. Telibetalálta az árulót és messzire ellökte, valószínű oda ahol azok a gyerekek vannak. De a túlélési esélyei nagyon gyengék.
- Menjünk - mondtam a volt tanítómnak, abban a pillanatban eltűntünk az erdőből...

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Hétf. Jún. 25, 2012 8:29 am

Valérié neki lökött a sziklának.Elájultam.A fejemet bevertem és ezért most vérzik.Saphira lefeküdt mellém és vigyáz rám.Én meg nem tudom mit csináljak.
-A többiek messze vannak.-gondoltam mielőtt elájultam.
-Ne félj szerintem mindjárt itt lesznek!-mondta Saphira.-És én itt vagyok és vigyázok rád!-mondta megnyugtató hangon.Ekkor meghallottam Fahéj és a többiek hangját.Jöttek segíteni.Ében és Maszat nekem ugrott és össze vissza nyaltak.Ha megunták a nyalást akkor meg hozzám bújtak.Ekkor Ame megszólalt mikor kipihente a futást:
-Kitartó kis állatok!-mondta.-Addig rángatták a ruháinkat amíg fel nem álltunk!Aztán meg vagy elfutottak,hogy kövessük őket vagy elvették az egyik cuccunk,hogy azért fussunk utánuk.-fejezte be a mondandóját.Ekkor Fahéj megemelte a fejem és így látszódott a vérző seb.
-Hát ez nem a legszebb!-mondta.-Hogy szerezted?Valérié?-kérdezte megvetően Valérié felé a megvetést igaz nem volt ott.Én bólogattam,már amennyire tudtam.
-Remek!Teljesen megakarja bénítani szegény lányt!-mondta szitkozódva majd egy kicsit káromkodva Fahéj.
-Fahi nyugi!-fogta meg a vállát Hiram.-Minden rendben lesz!-mondta így próbálta megnyugtatni húgát.-Kamilla is jobban lesz!-mondta.Bekötötték a fejem és,hogy ne legyen fura meg eleve így kellet úgy csinálták meg,hogy mintha egy ruhahajpánt. Így indultunk el megkeresni Valériét.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Valérie Hautel Hétf. Jún. 25, 2012 9:20 am

/Valérie/
Egyenesen a főhadiszálás előtt tűntűnk fel. Azonnal Greghez indultunk, ő szokás szerint álcázva volt. Háttal állt nekünk.
- Örülök, hogy látlak Czecil Routsu! - mondta.
- Ahogy én is - emelte meg a kalapját a Mester.
Én úgy gondoltam, hogy hagyom őket beszélgetni, tehát elindultam az ajtó felé.
- Hova mész? - állított meg szóval Greg.
- Az árulók és csapata hamarosan megtámad minket, megyek megerősítem a védelmet, mert azok a barmok nélkülem mindent elszúrnának, még ha az ellenfél egy ilyen semmiség - válaszoltam komoran.
Becsuktam magam mögött az ajtót, mert egyáltalán nem érdekelt a párbeszédük. Elegem volt akkor a világból, kár volt előhozni a szép emlékeket. A védelemmel minden rendben volt. Kizárt, hogy a menekültek áttörjenek rajta, különösen úgy, hogy Adelnak semmi ereje nincs. Gyorsan ellenőriztem, hogy a helyén van-e a medál, és megkönnyebbülve tapasztaltam, hogy még mindig nálam van. És nem volt hamisítvány sem, hiszen azt azonnal észrevettem volna.
- Csak jöjjetek - mondtam szomorúan, miközben kinéztem az ablakon. - Bár nem értem, miért akartok a halálotokba menni, biztosan ez az emberi hülyeség...

Valérie Hautel
Admin

Hozzászólások száma : 246
Csatlakozott : 2012. Mar. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : változó

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Kedd Jún. 26, 2012 8:01 pm

Miközben mentünk én gondolkoztam,hogy Adel,hogy veszthette el a medálját.Hiszen mindig nagyon figyelt rá.De biztos beakadt,és ezért ragadt fenn az ágon.Valérié meg csak megtalálta.Valérié.Régen olyan jóban voltunk már amennyire lehettünk.
-És ezért akartak,na szóval...kinyírni.-fejezte be mondandóját Adel.
-Ez egy kicsit durva.-vallotta be Ame.
-Hát igen!-mondta Adel.
Ekkor Liliom rám nézett.
-Jobban vagy?-kérdezte.
-Mármint a fejem?Hát egyhamar nem fog begyógyulni a seb!-mondtam.-De már nem fáj annyira!
-Rendben!-mondta és folytattuk utunkat.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Violet- Sage

Témanyitás  Violet- Sage Kedd Jún. 26, 2012 10:07 pm

Ahogy csak mentünk egyre jobban éreztem, hogy ez nem fog jól elsülni.
- Figyeljetek. Nekem elég jó a megérző képességem, és úgy érzem ott nagyon rossz dolog vár ránk. Szerintem ez egy csapda.
- De akkor mi lesz a medálommal?- kérdezte szomorúan Adel.
- Szerintem, ha igazi boszorkány vagy ,nem kell neked medál, hisz benned van a varázserő- modtam- Próbáltál már medál nélkül varázsolni?
- Igen,de nem ment.
- És varázsigét mondtál?- kérdezte Fahéj.
- Hát . . . Nem.
- Akkor itt az idő , hogy kipróbáld!- helyeselt Liliom is -Csak azt kell megtudnunk milyen boszi vagy. Mivel olyan kedves és félénk voltál a találkozáskor lehet , hogy a Fény boszorkánya vagy.
- De mivel az ellenségnél voltál , lehet hogy a Sötétég boszorkánya vagy.- gondolkodott el Fahi.
- Próbáljuk meg ! Fahéj, meg én a füledbe súgunk egy- egy varázsigét. Kezd te Fahi!
Fahéj odalépett a lányhoz és megsúgta neki a varázsigét. Adel elismételte , de nem történt semmi. Ekkor én súgtam neki. Úgyanúgy elismételet. Hirtelen a földből egy gyönyörű szép rózsa nőtt ki.
- Adel a Fény boszorkánya!- jelentette be ünnepélyesen Liliom.
- De akkor mire kellett a medál?- kérdezte a lány. Ekkor összeállt a kép a fejemben.
- Adel. Szerintem amikor hortad a medál , akkor Sötét boszi voltál,de amúgy a Fényé vagy. Ezért kaphattad a medált.
Mindenki elgondolkozott, és egyszerre tört belőlük elő a felismerés.
Violet- Sage
Violet- Sage

Hozzászólások száma : 36
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Gabriella Martinotti Szer. Jún. 27, 2012 5:52 am

-Adel a Fény Boszorkánya, de eddig a medálnak köszönhetően Sötétség Boszorkány volt. Ez fantasztikus, de most lépjünk tovább! - türelmetlenkedtem.
Majd' szétvetett a méreg, amiért nem támadtuk meg annak az undok béka Valérie Hautelnek a mocskos seregét. Szerettem volna viszaadni a kölcsönt és kiköszörülni a Villora család becsületén esett csorbát.
-Nyugi, Fahi. Egyszer még elbánunk ezzel a lánnyal, abban biztos lehetsz! - tette a kezét a vállamra Liliom, aki szokás szerint kitalálta, mire gondolok.
Dühösen fújtattam egyet, majd inkább megpróbáltam figyelni a beszélgetést, amit kis csapatunk többi tagja folytatott.
-Szerintem maradjunk Zengerdőben. Ha esetleg megint előkerülne Valérie, akkor visszaverhetnénk a támadását - vetette fel Violet-Sage.
-Semmiképpen se próbáljuk meg legyőzni. Erősebb, mint aminek látszik! - figyelmeztetett halkan Kamilla.
-Én nem szeretnék Zengerdőben maradni - suttogta Ame. - Ezek Ránk vadásznak - mutatott Will-re és magára. -, és most kifejezetten közel vagyunk a táborukhoz.
-Menjünk vissza a faluba és segítsünk fölkészülni a harcra - javasolta Hiram.
-Úgy is segítünk, ha végzünk ezzel a Valérie-vel - vetette ellen Violet-Sage, mire hevesen bólogatni kezdtem.
Végre valaki, aki ésszerűen gondolkozik.
-Fahi, beszélhetnék veled? - kérdezte ebben a pillanatban Hiram.
Meglepődtem, de bólintottam és követtem bátyámat. Hallótávolságon kívülre vezetett, hogy a többiek ne hallhassák, mit beszélünk.
-Figyelj, húgocskám, nem lehetünk önzők. Elhiszem, hogy dühös vagy, amiért Valérie legyőzött minket, de ez nem csak rólunk szól! Nézd Ame-éket! Reszketnek, mint a nyárfalevél. Kamilla is, bár nem mutatja, de fél ettől a szörnyű nőszemélytől. És én is, Fahi, én is félek Tőle! Mert látszik, hogy nagy a hatalma és most, hogy Adel lánca is nála van, lehet, hogy erősebb és kegyetlenebb, mint eddig volt!
Bátyám vallomása meghökkentett. Fél ettől a Valérie-től?
-De... De Te nem félhetsz! Hiszen Te vagy Hiram! - nyögtem ki az első gondolatot, ami az eszembe jutott.
A fiú felsóhajtott.
-Én sem vagyok mindenható - azzal rám mosolygott és együtt visszamentünk a többiekhez.
Éppen veszekedtek Violet-Sage-val, aki semmiképpen nem szeretett volna elmenni Zengerdőből.
-Szerintem is menjünk - suttogtam, mire mindenki felém fordult. - Inkább segítsünk Fairy Oak-nak előkészülni a harcra.
Hiram megnyugodva rám mosolygott, majd bólintott.
-Jól van, jól van - morgott Violet, de aztán elindultunk.
-Hazamegyünk, hazamegyünk, hazamegyünk! - ugrált vígan Liliom mellettem az úton.
Valóban. Hazamegyünk.
Gabriella Martinotti
Gabriella Martinotti

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozott : 2012. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Különlegesek Törzse

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Kamilla Evans Szer. Jún. 27, 2012 6:23 am

Visszamegyünk a faluba.Megint Valérié jutott eszembe.Bármennyire voltunk jóban akkor is lekevernék neki mindehogyan egy pofont.Csak sétáltunk és csak sétáltunk.A falu egyre közelebb volt.Ahogy éreztem éppen csataszünet volt.Mikor a kapu előtt megálltunk a kapu még mindig zárva volt.Én felajánlottam,hogy kettesével Saphirával át tudjuk vinni őket a fal fölött.Ők elfogadták az ajánlatot.Így mentünk:
Hiram-Fahéj- Én
Liliom-Violet-Én
Ame-Will-Én
És ennyi.Amikor megérkeztünk mindannyian akkor mindenki elámult aki a csata kis részében sem volt itt.
-Üdv itthon!A legjobbkor jöttünk vissza!-mondta Fahéj amikor a fegyveres hadjárat elvonult előttünk.

Kamilla Evans

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozott : 2012. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Fairy Oak

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték - Page 8 Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.